Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UVlichtmodule 145148
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandel
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-lichtmodule 145148 |
Stroom: |
1500W |
Modulegrootte: |
145 mm * 148 mm * 2,5 mm |
Lichtgevende maat: |
129 mm * 129 mm |
Spanning: |
84-98V *4 |
Huidig: |
4-6A *4 |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60, 120 graden |
Garantie: |
1-2 jaar |
Productnaam: |
UV-lichtmodule 145148 |
Stroom: |
1500W |
Modulegrootte: |
145 mm * 148 mm * 2,5 mm |
Lichtgevende maat: |
129 mm * 129 mm |
Spanning: |
84-98V *4 |
Huidig: |
4-6A *4 |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60, 120 graden |
Garantie: |
1-2 jaar |
UV-licht Module 1500W hoogvermogen uv led module uv-uithardings led lamp kwartslens
| Productnaam | UV LED Module 145148 |
| Vermogen | 1500W |
| Kleur | UV |
| Aantal lampkralen | 156 stuks |
| Diodetype | 6565 smd |
| Lensmateriaal van diode | Kwarts |
| Kijkhoek van de lens | 60 graden |
| Modulegrootte | 145 mm * 148 mm * 2,5 mm |
| Lichtgevende grootte | 129 mm * 129 mm |
| Golflengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
| Spanning | 84-98V * 4 |
| Stroom | 4-6A * 4 |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoge temperatuur kwartslens pakketmodule |
| Module materiaal | 2,5 mm koperen substraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Toepassen in diverse UV-printindustrieën, schilderen, |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
Waarom kiezen voor ons
1) Goede prijs
Wij bieden de directe verkoopprijs van de fabrikant.
2) Kwaliteitsborging
We hebben ons eigen R&D-team, elk product heeft een professionele test voor verzending.
3) Aangepaste service
We kunnen producten aanpassen aan uw behoeften.
4) After-sales service
Wij bieden superieur en tijdig advies vóór de verkoop en service na de verkoop,
Alle vragen over UV LED worden binnen 12 uur beantwoord door een professionele ingenieur.
Veelgestelde vragen
V1. Bent u een fabriek?
A: Ja! Wij zijn een fabriek in Shenzhen. Wij produceren al 11 jaar UV LED-producten.
V2. Wat zijn uw belangrijkste producten?
A: UV LED-lampkralen; UV LED-module; UV LED enkele lamp en UV-apparatuur.
V3. Hoe zit het met de kwaliteit van de LED's?
A: Maakt u zich geen zorgen over de kwaliteit. Ons bedrijf is de belangrijkste fabrikant van LED's in China.
De betaling kan een T/T-transactie/Platform Mpayment zijn.
V4. Is de UV-intensiteit instelbaar?
A: Ja, de intensiteit is 0-100% instelbaar. We hebben verschillende ontworpen.
V5. Hoeveel dagen heeft u nodig om een bestelling voor te bereiden?
A: We hebben 3-7 dagen nodig voor een normale bestelling, de cyclus voor aangepaste producten is 15-20 dagen.
V6. Wat is de golflengte van de UV-uithardingslamp?
A: De golflengte van UV LED-lampen is meestal 365-405 nm, de golflengte voor inkjetprinters is 395 nm,
385/395 nm voor machines voor het drukken, 365 nm voor UV-lijm.
V7. Wat is het merk van de LED-chip die u gebruikt?
A: De merken LED-chips die we gebruiken zijn LG, Epileds, Seoul.
V8. Wat zijn de materialen van de lamp en de lens?
A: De materialen van de lamp zijn aluminium en de lenzen zijn van kwarts.
Aandachtspunten
Warme tips, om onze producten de beste prestaties te laten leveren en het aantal klantfouten bij het gebruik van producten te verminderen, let op:
1) Gedurende het gehele gebruiksproces moeten alle personen die direct in contact komen met UVLED maatregelen nemen ter preventie en eliminatie van statische elektriciteit, en de UV-lichtemitterende diode niet rechtstreeks met de handen aanraken.
2) Bij het lassen moet aandacht worden besteed aan de lasduur en temperatuur, en de positieve en negatieve polen moeten worden onderscheiden.
3) Elektrische parameters zoals stroom en spanning mogen de nominale waarden niet overschrijden.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.