Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UVlichtmodule 12043
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandel
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-lichtmodule 12043 |
Stroom: |
240W |
Modulegrootte: |
120 mm * 43,5 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
116 mm * 28 mm |
Spanning: |
34-38V |
Huidig: |
4-5.6A |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslampen |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
UV-lichtmodule 12043 |
Stroom: |
240W |
Modulegrootte: |
120 mm * 43,5 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
116 mm * 28 mm |
Spanning: |
34-38V |
Huidig: |
4-5.6A |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslampen |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
UV-lichtmodule 240W UV-hardingslampen LED-module licht UV-lijmhardingslampen
UV-lichtmoduleProductbeschrijving
| Productnaam | UV-lichtmodule 12043 |
| Kracht | 240 W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 80 stuks |
| Diodetype | 3535 smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Zienhoek van de lens | 60 graden |
| Grootte van de module | 120 mm*43,5 mm*2,0 mm |
| Lichtgrootte | 116 mm*28 mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 34 tot en met 38 V |
| Stroom | 4-5.6A |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslampen |
| Materiaal van de module | 2.0 mm Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Gebruikt in verschillende UV-drukindustrieën, verf, |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
![]()
![]()
Veelgestelde vragen
Q1. Bent u een fabriek?
A: Ja! Wij zijn een fabriek in Shenzhen. Wij produceren al zeven jaar UV LED producten.
Q2. Wat zijn uw belangrijkste producten?
A: UV-LED-lampkralen; UV-LED-module; UV-LED-eenvoudige lamp en UV-apparatuur.
Q3. Hoe zit het met de kwaliteit van de LED's?
A: Maak je geen zorgen over de kwaliteit. Ons bedrijf is de belangrijkste producent van LED's in China.
De betaling kan T/T-transactie zijn.
Q4. Kan de UV-intensiteit verstelbaar zijn?
A: Ja, de intensiteit is 0-100% instelbaar.
Hoeveel dagen heeft u nodig om de bestelling voor te bereiden?
A: We hebben 3-7 dagen nodig voor een normale bestelling, een aangepaste productcyclus is 15-20 dagen.
Q6.Is er korting voor bulk bestelling?
A:Ja, als je bulk bestelling nodig hebt of je wilt gepersonaliseerde producten, kunnen we groothandelsprijs te bieden.
Q7.Wat voor merk LED-chip gebruik je?
A:De LED-chipmerken die we gebruiken zijn LG, Epileds, Seoul.
Q8.Wat is de levensduur van UV-LED?
A:De levensduur van de LED-chip is 20.000 uur, als je er tijdens het gebruik voor zorgt, kan het meestal 2-3 jaar worden gebruikt.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.