Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UVlichtmodule 6450
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandel
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-lichtmodule 6450 |
Stroom: |
380W |
Modulegrootte: |
64 mm * 50 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
64 mm * 33 mm |
Spanning: |
54-61V |
Huidig: |
4-5.6A |
LED-chips: |
LG/Epileds/Seoul |
Inkapselingsproces: |
Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslampen |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
UV-lichtmodule 6450 |
Stroom: |
380W |
Modulegrootte: |
64 mm * 50 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
64 mm * 33 mm |
Spanning: |
54-61V |
Huidig: |
4-5.6A |
LED-chips: |
LG/Epileds/Seoul |
Inkapselingsproces: |
Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslampen |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
UV Lichtmodule 600W hoogvermogen uv led chip kwartslens lampkralen
| Productnaam | UV Lichtmodule 6450 |
| Vermogen | 380W |
| Kleur | UV |
| Aantal lampkralen | 128 stuks |
| Diodetype | 3535 smd |
| Lensmateriaal van diode | Kwarts |
| Kijkhoek van de lens | 60 graden |
| Moduleafmeting | 64 mm*50 mm*2,0 mm |
| Lichtgevende afmeting | 64 mm*33 mm |
| Golflengte | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Spanning | 54-61V |
| Stroom | 4-5,6A |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoge temperatuur kwartslens verpakking |
| Module materiaal | 2,0 mm Koperen substraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Toepassen in diverse UV-printindustrieën, schilderen, |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
![]()
![]()
Waarom kiezen voor ons
1) Goede prijs
Wij bieden de directe verkoopprijs van de fabrikant.
2) Kwaliteitsborging
We hebben ons eigen R&D-team, elk product heeft een professionele test voor verzending.
3) Service na verkoop
Wij bieden superieure en tijdige pre-sales advies en after-sales service, alle vragen over UV LED worden binnen 12 uur beantwoord door een professionele ingenieur.
Veelgestelde vragen
V1. Bent u een fabriek?
A: Ja! Wij zijn een fabriek in Shenzhen. Wij produceren al zeven jaar UV LED-producten.
V2. Wat zijn uw belangrijkste producten?
A: UV LED lampkralen; UV LED module; UV LED enkele lamp en UV apparatuur.
V3. Heeft u MOQ-beperkingen voor LED-lichtbestellingen?
Nee! Eén is ook acceptabel.
V4. Kunnen we producten aanpassen?
A: Ja! Wij kunnen produceren volgens uw vereisten of technische tekeningen.
V5. Hoe zit het met de kwaliteit van de LED's?
A: Maakt u zich geen zorgen over de kwaliteit. Ons bedrijf is de belangrijkste fabrikant van LED's in China.
De betaling kan een T/T-transactie zijn / Handelsplatform betaling.
V6. Zou ik mijn logo erop kunnen zetten?
A: Natuurlijk. Het logo kan worden gemaakt volgens uw vereisten zodra u onze MOQ heeft bereikt.
Aandachtspunten
Warme tips, om onze producten de beste prestaties te laten leveren en klantfouten bij het gebruik van producten te verminderen, let op:
1) Gedurende het gehele gebruiksproces moeten alle personen die direct in contact komen met UVLED maatregelen nemen om statische elektriciteit te voorkomen en te elimineren, en de UV-lichtemitterende diode niet rechtstreeks met de handen aanraken.
2) Bij het solderen moet aandacht worden besteed aan de soldeertijd en temperatuur, en de positieve en negatieve polariteiten moeten worden onderscheiden.
3) Elektrische parameters zoals stroom en spanning mogen de nominale waarden niet overschrijden.
Aandacht moet worden besteed aan het solderen van hoogvermogen UV LED:
1) De soldeertijd mag niet langer zijn dan 3S;
2) De soldeertemperatuur moet lager zijn dan 260 graden Celsius.
3) Reflow-solderen is slechts één keer toegestaan.
4) Bij het solderen, onderscheid de positieve en negatieve polariteit, en vermijd de lens om schade aan de lens te voorkomen.
5) Om de levensduur van ultraviolette lichtemitterende diodes te verlengen, wordt aanbevolen om een stabiele constante stroom aandrijfvoeding of IC te gebruiken in plaats van een constante spanningsaandrijfvoeding of IC.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.