Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV-LED UV-curing systemen 750W
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandel
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 10-15 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 10000
Productnaam: |
UV-LED UV-curing systemen 750W |
Stroom: |
750W |
Maat: |
430mm*65.5mm*90mm |
Lichtgevende maat: |
400mm*20mm |
Koelingsschema: |
Luchtgekoeld |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Productnaam: |
UV-LED UV-curing systemen 750W |
Stroom: |
750W |
Maat: |
430mm*65.5mm*90mm |
Lichtgevende maat: |
400mm*20mm |
Koelingsschema: |
Luchtgekoeld |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
UV LED UV-uithardingssystemen 750W Productomschrijving
| Artikel | UV LED UV-uithardingssystemen 750W voor printen |
| Vermogen | 750W |
| Kleur | UV |
| Aantal lampkralen | 288 stuks |
| Diodetype | 3535 smd type |
| Afmeting | 430 mm*65,5 mm*90 mm |
| Lichtgevende afmeting | 400 mm*20 mm |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Golflengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Toepassing | Toepassen in diverse drukkerijen, schilderen en lijm. |
| optioneel | Enkele lamp, lamp + voeding, lamp + voeding + watertank |
| Levensduur (uren) | 20000 uren |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
Aandachtspunten
Warme tips, om onze producten de beste prestaties te laten leveren en het aantal klantfouten bij het gebruik van de producten te verminderen, let op:
1) Tijdens het gehele gebruiksproces moeten alle personen die direct in contact komen met UVLED maatregelen nemen om statische elektriciteit te voorkomen en te elimineren, en de UV-lichtemitterende diode niet rechtstreeks met hun handen aanraken.
2) Bij het solderen moet aandacht worden besteed aan de soldeertijd en -temperatuur, en moeten de positieve en negatieve polen worden onderscheiden.
3) Elektrische parameters zoals stroom en spanning mogen de nominale waarden niet overschrijden.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.