Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: Imitatielumen SMD spaander-s-B20mm
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 10
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
Imitatie Lumen SMD Chip-S-B20mm |
Stroom: |
3W |
Lensmateriaal: |
siliconen lens |
Spanning: |
3.4V-3.6V |
Huidig: |
0.5-0.7A |
Bekijk hoek van de lens: |
60, 140 graad |
LED-chips: |
Seoul, LG, Epileds |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Kleur uitzenden: |
UVA-LED |
Levensduur (uren): |
20000 uur |
Productnaam: |
Imitatie Lumen SMD Chip-S-B20mm |
Stroom: |
3W |
Lensmateriaal: |
siliconen lens |
Spanning: |
3.4V-3.6V |
Huidig: |
0.5-0.7A |
Bekijk hoek van de lens: |
60, 140 graad |
LED-chips: |
Seoul, LG, Epileds |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Kleur uitzenden: |
UVA-LED |
Levensduur (uren): |
20000 uur |
UV LED SMD 3W UV LED licht Imitatie Lumen 20mm Aluminium plaat ultraviolet lamp
| Artikel 1 | Imitatie Lumen SMD Chip-S-B20mm |
| Kracht | 3W |
| Kleuren uitstralen | UV-straling |
| Diodetype | Imitatie lumensmd |
| Materiaal van de diode voor de lens | Silicone lens |
| Zienhoek van de lens | 60, 140 graden |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 3.4V-3.6V |
| Stroom | 0.5A-0.7A |
| Chipmateriaal | Seoul, LG, Epileds |
| Temperatuur van het lassen | ≤ 220 graden |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Deze technologieën kunnen worden toegepast in verschillende UV-drukindustrieën, verf, UV-ink en UV-lijm. |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
Waarom u ons kiest
1) Goede prijs
We kunnen fabrieksprijs bieden en u de beste korting geven.
2) Kwaliteitsborging
We hebben ons eigen R & D-team, en elk product is professioneel getest voor verzending, vertrouw ons alsjeblieft.
3) Aanpassingsmogelijkheden
We leveren producten op maat volgens uw behoeften.
4) Klantenservice na verkoop
We voorzien klanten van goed opgeleid klantenservicepersoneel om alle problemen voor u op te lossen.
Vaak gestelde vragen
Q1. Is uw bedrijf een fabrikant of een distributeur?
A. Wij zijn een productiebedrijf in Shenzhen. Sinds 7 jaar produceren en ontwikkelen wij UV LED-producten.
Q2. Kunnen we het product aanpassen?
A. Ja, wij kunnen volgens uw eisen of technische tekeningen produceren.
Q3. Wat zijn uw belangrijkste producten?
A. UV-LED-lampkralen; UV-LED-module; UV-LED-eenvoudig licht.
Q4. Heeft u een MOQ limiet voor led licht bestelling?
Eén is ook acceptabel.
Q5. Hoe moet ik betalen?
- A.T/T, D/P D/A, creditcard, PayPal. We accepteren meerdere betaalmethoden.
Q6. Hoe lang duurt de verzending?
A. Normaal gesproken 3-7 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid.
Q7.Wat voor logistiek?
- A.Normaal gesproken omdat de grootte en het gewicht van het product niet veel is, dus verzenden we via express.
Maar de logistiek kan worden geregeld volgens de vraag van de klant.
Q8.Krijg ik korting als ik grote hoeveelheden bestel?
- A.Ja, we zullen u de groothandelsprijs verstrekken als u in bulk bestelt.
Q9.Hoe bestel ik?
- A.Laat ons een vraag achter en een verkoper zal binnen 24 uur per werkdag contact met u opnemen.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
In het kader van de uitvoering van dit programma Bedankt voor uw aandacht.