Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UVlichtmodule 17570
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandel
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-lichtmodule 17570 |
Stroom: |
108w |
Modulegrootte: |
175 mm * 70 mm * 1,5 mm |
Lichtgevende maat: |
160 mm * 46 mm |
Spanning: |
30-34V |
Huidig: |
2-2.8a |
LED-chips: |
Epileds, Seoel, LG |
Inkapselingsproces: |
Kwartslenspakketmodulelamp voor hoge temperaturen |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
UV-lichtmodule 17570 |
Stroom: |
108w |
Modulegrootte: |
175 mm * 70 mm * 1,5 mm |
Lichtgevende maat: |
160 mm * 46 mm |
Spanning: |
30-34V |
Huidig: |
2-2.8a |
LED-chips: |
Epileds, Seoel, LG |
Inkapselingsproces: |
Kwartslenspakketmodulelamp voor hoge temperaturen |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
UV-lichtmodule 108W krachtige uv led-module 3D-printmodule kwartslens
| Productnaam | UV-lichtmodule 17570 |
| Vermogen | 108W |
| Kleur | UV |
| Aantal lampkralen | 36 stuks |
| Diodetype | 3535 smd |
| Lensmateriaal van diode | Kwarts |
| Kijkhoek van de lens | 60 graden |
| Moduleafmeting | 175mm*70mm*1.5mm |
| Lichtgevende afmeting | 160mm*46mm |
| Golflengte | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Spanning | 30-34V |
| Stroom | 2-2.8A |
| Chipmateriaal | Seoul,LG,Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoge temperatuur kwartslens verpakkingsmodule lamp |
| Module materiaal | 1.5mm Koperen substraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Toepassen in diverse UV-printindustrieën, schilderen, UV-inkten, UV-lijmen en touchscreens. |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
![]()
![]()
Waarom kiezen voor ons
1) Eerlijke prijzen
Onze prijs is de fabrieksgroothandelsprijs.
2) Kwaliteitscontrole
Ons productieteam bestaat uit bekwame professionals die de kwaliteit van elk product controleren voor verzending.
3) Maatwerk service
Wij kunnen producten aanpassen aan uw behoeften.
4) After-sales service
Wij bieden hoogwaardige en tijdige pre-sales consultatie en after-sales service,
Alle vragen over UV LED's worden binnen 12 uur beantwoord door professionele ingenieurs.
Veelgestelde vragen
V1. Is uw bedrijf een fabrikant of een distributeur?
A. Wij zijn een productiebedrijf gevestigd in Shenzhen. De afgelopen 7 jaar produceren en ontwikkelen wij UV LED-producten.
V2. Kunnen we het product aanpassen?
A. Ja! Wij kunnen produceren volgens uw eisen of technische tekeningen.
V3. Wat zijn uw belangrijkste producten?
A. UV LED-lampkralen; UV LED-modules; UV LED enkele lamp.
V4. Heeft u een MOQ-limiet voor led-lichtbestellingen?
Nee! Eén is ook acceptabel.
V5. Hoe te betalen?
A. T/T,Handelsplatform. u kunt ook andere betaalmethoden kiezen.
V6. Hoeveel tijd is er nodig voor verzending?
A. Normaal 3-7 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid.
V7. Hoe weet ik welke golflengte geschikt is voor mij?
A. Normaal gesproken is de golflengte van UV LED-lampen tussen 365-405nm, inkjetprinters gebruiken 395nm,
printers gebruiken 385/395nm, UV-lijm uitharding vereist 365nm.
V8. Welke merken gebruikt u om UV LED's te produceren?
A. Wij gebruiken de volgende merken Epileds, LG, Seoul
V9. Welke materialen gebruikt u om de lampen en lenzen te maken?
A. Wij gebruiken aluminium voor lampen en kwarts voor lenzen.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.