Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LEIDENE Module 10025
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandel
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-LED-module 10025 |
Stroom: |
60W |
Modulegrootte: |
100 mm*25 mm*2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
100 mm*3,5 mm |
Spanning: |
34-38V |
Huidig: |
1-1.4A |
Productnaam: |
UV-LED-module 10025 |
Stroom: |
60W |
Modulegrootte: |
100 mm*25 mm*2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
100 mm*3,5 mm |
Spanning: |
34-38V |
Huidig: |
1-1.4A |
UV Lichtmodule 60w UV LED High Power Led Module 365nm 385nm 395nm 405nm
Beschrijving van UV Lichtmodule:
| Productnaam | UV Lichtmodule 10025 |
| Vermogen | 60W |
| Kleur | UV |
| Aantal lampkralen | 20 stuks |
| Diodetype | 3535 smd |
| Lensmateriaal van Diode | Kwarts |
| Kijkhoek van de Lens | 60 graden |
| Modulegrootte | 100mm*25mm*2.0mm |
| Lichtgevende Grootte | 100mm*3.5mm |
| Golflengte | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Spanning | 34-38V |
| Stroom | 1-1.4A |
| Chip Materiaal | LG, Seoul, Epileds |
| Inkapselingsproces | 2.0mm Hoge temperatuur kwarts lenspakket |
| Levensduur (uren) | 2000 uur |
| Garantie | 1 Jaar |
| Toepassing | Toepassen in diverse UV-printindustrieën, schilderen, UV-inkt en UV-lijm. |
| Plaats van Herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
![]()
Applicatie van UV LED Module
UV LED module wordt voornamelijk gebruikt in biomedische, anti-namaak identificatie, zuivering (water, lucht, etc.) gebieden, computer dataopslag en UV-lijm. Bovendien, met de ontwikkeling van technologie, zullen nieuwe toepassingen blijven verschijnen om de oorspronkelijke technologie en producten te vervangen. Ultraviolette LED heeft brede markttoepassingsvooruitzichten. Bijvoorbeeld, ultraviolette LED fototherapie-instrument is een zeer populair medisch apparaat in de toekomst, maar de technologie bevindt zich nog in de kinderschoenen. lang.
1. Reclame Drukwerk
2. 3D-printen
3. Barcode printen
4. PCB-bordbescherming
5. Lens UV-lijmverbinding
6. Touchscreen bescherming
7. Meubel Lak Drogen
8. Medisch instrument
9. Precisieoptiek
Er moet aandacht worden besteed aan het solderen van hoogvermogen UV LED:
1) De soldeertijd mag niet langer zijn dan 3S;
2) De soldeertemperatuur moet lager zijn dan 260 graden Celsius.
3) Reflow-solderen is slechts één keer toegestaan.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.