Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-180W-6031
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1 eenheid
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Verpakking
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV -lichtmodule |
Stroom: |
180W |
Modulegrootte: |
60 mm*31 mm*2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
60 mm*15 mm |
Spanning: |
39-45V |
Huidig: |
3-4.5A |
Sollicitatie: |
UV-printer, UV-ink, UV-curing |
Levensduur: |
20000hours |
Materiaal: |
Aluminiumlegering |
Productnaam: |
UV -lichtmodule |
Stroom: |
180W |
Modulegrootte: |
60 mm*31 mm*2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
60 mm*15 mm |
Spanning: |
39-45V |
Huidig: |
3-4.5A |
Sollicitatie: |
UV-printer, UV-ink, UV-curing |
Levensduur: |
20000hours |
Materiaal: |
Aluminiumlegering |
Productvoordelen
1. Lange levensduur: de levensduur is meer dan 10 keer die van de traditionele lampmachine.
2. Koude lichtbron, geen warmtestraling, de oppervlaktetemperatuur van het verlichte product is laag,
het oplossen van het traditionele warmteletselprobleem. Bijzonder geschikt voor LCD-randafdichting, filmdruk, enz.
3. De warmte is klein, kan het probleem van grote warmteontwikkeling van traditionele apparatuur oplossen.
4. Directe verlichting, geen voorverwarming nodig om direct 100% vermogen UV-output te bereiken.
5. De levensduur wordt niet beïnvloed door het aantal keren aan- en uitschakelen.
| Productnaam | YM-180W-6031 UV LED MODULE |
| Vermogen | 180W |
| Kleur | UV |
| Aantal lampkralen | 18 stuks |
| Diodetype | 6565 smd |
| Lensmateriaal van diode | Kwarts |
| Kijkhoek van de lens | 60 graden |
| Moduleafmetingen | 60 mm * 31 mm * 2,0 mm |
| Lichtgevende afmetingen | 60 mm * 15 mm |
| Golflengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
| Spanning | 39-45V |
| Stroom | 3-4,5A |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoge temperatuur kwarts lenspakket module |
| Module materiaal | 2,0 mm koperen substraat |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Toepassen in diverse UV-drukkerijen, schilderen, |
| Herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
Veelgestelde vragen
V1. Bent u een fabriek?
A: Ja! Wij zijn een fabriek in Shenzhen. Wij produceren al zes jaar UV LED-producten.
V2. Wat is de golflengte van de UV LED-lamp?
A: De golflengte van UV LED-lampen is meestal 365-405 nm. De golflengte voor inkjetprinters is
395 nm, 385/395 nm voor drukapparatuur, 365 nm voor UV-lijm.
V3. Wat is uw LED-chip?
A: Wij gebruiken Korea LG, Seoul, Taiwan Epileds voor het merk LED-chip.
V4. Wat zijn de materialen van de lamp en de lens?
A: De materialen van de lamp zijn aluminium en de lenzen zijn van kwarts.
V5. Wat is de koelmethode?
A: De meeste UVLED's zijn watergekoeld. We hebben ook verschillende populaire luchtgekoelde UVLED's, meer luchtgekoelde UVLED's zijn onderweg.
Applicatie of UV LED Module
1. Reclamedruk
2. 3D-printen
3. Barcode printen
4. PCB-bordbescherming
5. Lens UV-lijmverbinding
6. Bescherming van het touchscreen
7. Meubelvernis drogen
8. Medisch instrument
9. Precisieoptiek
![]()
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com , Bedankt voor uw aandacht.