Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: 8080 UV-lichtmodule
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1 eenheid
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Verpakking
Levertijd: 7-10 WERKDAGEN
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
8080 UV-lichtmodule |
Stroom: |
50W |
Modulegrootte: |
70 mm*28 mm*2,0 mm |
Spanning: |
27-30V |
Huidig: |
1-1.4A |
LED-chips: |
Seoul, Epileds, LG |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
8080 UV-lichtmodule |
Stroom: |
50W |
Modulegrootte: |
70 mm*28 mm*2,0 mm |
Spanning: |
27-30V |
Huidig: |
1-1.4A |
LED-chips: |
Seoul, Epileds, LG |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Toeleveringskapaciteit: 1000 stuks per maand
Met onze geavanceerde productiefaciliteiten en geschoolde arbeidskrachten hebben we de mogelijkheid om 1000 stuks UV LED-verhardingssystemen per maand te produceren.Dit zorgt ervoor dat we tijdig kunnen voldoen aan de eisen van onze klanten..
Hoog snelheid
Met onze geavanceerde 3535 Smd / 6565 Smd LED-technologie zorgen onze UV-hardingsystemen voor een hoog snelheidsproces. Dit zorgt voor snellere productiecycli en verhoogde efficiëntie.
| Productnaam |
8080 UV-lichtmodule |
| Kracht | 50 W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 1 stuks |
| Diodetype | 8080 smd |
| Zienhoek van de lens | 60180 graden |
| Grootte van de module | 70 mm*28 mm*2,0 mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 27-30V |
| Stroom | 1-1.4A |
| Chipmateriaal | Seoul, Epilleds.LG. |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslenspakket UV-lamp |
| Materiaal van de module | 2.0 mm Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Toepassen in verschillende UV-drukindustrieën, verf, UV-inkt, UV-lijmen en touchscreens. |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
Veelgestelde vragen
Q1: Bent u een fabriek?
A: Ja, we hebben onze eigen fabriek in Longhua, Shenzhen.
is gelegen in Guanlan District, Shenzhen, als je tijd hebt kom China, welkom je visisting!
Q2: Kunt u mij het monster sturen, zodat ik de kwaliteit kan zien en controleren?
A: Ja, we kunnen u monsters sturen.
Q3: Kun je OEM en ODM bestelling accepteren?
A: Ja. We zijn in staat om uw OEM en ODM bestellingen te voltooien.
Voor speciale modellen zal het enige tijd duren om ze aan te passen.
V4. Hoe verzendt u de goederen en hoe lang duurt het voordat ze aankomen?
A: We verzenden meestal per DHL, UPS, FedEx. Het duurt meestal 3-7 dagen om te arriveren. Lucht- en zeevracht is ook optioneel.
Q5. Hoe kan ik een bestelling voor led lichten verwerken?
A: Laat ons eerst uw vereisten of toepassing weten.
In de tweede plaats citeren wij volgens uw eisen of onze suggesties.
Let op.
Warm tips, om onze producten de beste prestaties te laten vertonen en klantfalen bij het gebruik van producten te verminderen, let op:
1) Tijdens het hele gebruiksproces moeten alle personen die rechtstreeks in contact komen met UVLED maatregelen nemen om statische elektriciteit te voorkomen en te elimineren.en de UV-lichtdiode niet rechtstreeks met hun handen aanraken.
2) Bij het lassen dient aandacht te worden besteed aan de lastijd en -temperatuur, en de positieve en negatieve polariteiten moeten worden onderscheiden.
3) Elektrische parameters zoals stroom en spanning mogen de nominale waarden niet overschrijden.
Voor hoogvermogenverwelding met UV-LED moeten de volgende punten worden gevolgd:
1) De lasoperatie mag de tijdslimiet niet overschrijden;
2) Zorg ervoor dat de lastemperatuur te allen tijde onder de 260°C ligt.
3)Aviod-lens beschadiging tijdens het lassen.
4) Zorg ervoor dat het koelsysteem actief en efficiënt werkt en warmte afvoert.
![]()
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.comBedankt voor uw aandacht.