Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-K33-21020 UV-LED-MODULE
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandelen
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
YM-K33-21020 UV-LED-MODULE |
Stroom: |
100W |
Modulegrootte: |
210*20*2mm |
Lichtgevende maat: |
198*20mm |
Spanning: |
37,4-41,8V |
Huidig: |
1.5-2.1A |
LED-chips: |
Epils / LG / Seoul |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-K33-21020 UV-LED-MODULE |
Stroom: |
100W |
Modulegrootte: |
210*20*2mm |
Lichtgevende maat: |
198*20mm |
Spanning: |
37,4-41,8V |
Huidig: |
1.5-2.1A |
LED-chips: |
Epils / LG / Seoul |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Kenmerken en voordelen:
100W UV LED Module Productomschrijving
| Productnaam | YM-K33-21020 UV LED MODULE |
| Vermogen | 100W |
| Kleur | UV |
| Aantal lampkralen | 33 stuks |
| Diodetype | 3535 smd |
| Lensmateriaal van diode | Kwarts |
| Kijkhoek van de lens | 60 graden |
| Modulegrootte | 210mm*20mm*2mm |
| Lichtgevende grootte | 198 mm*20 mm |
| Golflengte | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Spanning | 37,4-41,8V |
| Stroom | 1,5-2,1A |
| Chipmateriaal | Seoul,LG,Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoge temperatuur kwarts lenspakket module lamp |
| Module materiaal | 2,0 mm koperen substraat |
| Levensduur (uren) | 15000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Toepassen in diverse UV-printindustrieën, schilderen, UV-inkten, UV-lijmen en touchscreens. |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
Onze UV LED-uithardingssystemen worden veel gebruikt in de glasindustrie, decoratie-industrie, bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor allerlei merken inkjetsproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en allerlei printers
inclusief flatbedprinters, roll-to-roll printers, grootformaat printers, inkjet, digitale printers, rotatiepersen, enz.
Veelgestelde vragen
V1: Heeft u uw eigen fabriek?
A1: Ja! We hebben onze eigen fabriek in Shenzhen. We produceren al sinds 2015 UV LED-producten.
V2: Werken alle huidige UV-chemicaliën goed met UV LED?
A2: Nee, de chemische stof moet specifiek zijn om te profiteren van de smalle golflengte,
vraag uw leverancier naar de beste golflengte, en dan kunnen we de meest geschikte en hoog-efficiënte golflengte voor u aanpassen.
V3: Wat zijn uw belangrijkste producten?
A3: UV LED Lamp Bead; UV LED Module; UV LED Single Light.enz.
Q4: Hoe plaats ik een bestelling?
A4: U kunt de verzendkosten en kortingsinformatie online bekijken en direct bestellen op FOREIGN TRADE PLATFORM.
Of u kunt contact met ons opnemen voor de bestelgegevens, wij antwoorden u binnen enkele minuten.
V5: Wat zijn uw gebruikelijke betalingsvoorwaarden voor bestellingen?
A5: T/T, D/P D/A, Creditcard, PayPal. We accepteren meerdere betaalmethoden.
V6: Hoe lang duurt het voordat mijn bestelling wordt verzonden?
A6: Het duurt meestal 3-7 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com , Bedankt voor uw aandacht.