Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-200W-7020 UV-uithardingssysteem
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Een
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: Dagen
Betalingscondities: T/T, Bankoverschrijving, Alibaba, Express
Levering vermogen: 1000000 stuks per maand
Productnaam: |
YM-200W-7020 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
200W |
Maat: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Lichtgevende maat: |
70mm*20mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-200W-7020 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
200W |
Maat: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Lichtgevende maat: |
70mm*20mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-200W-7020 UV Uithardingssysteem Toepassing
1. Ondersteuning bij aanvraag en consultatie – Wij bieden professionele pre-sales consultatie en responsieve ondersteuning bij aanvragen, afgestemd op uw behoeften.
2. Online service – Ons klantenserviceteam is 24/7 beschikbaar om u op elk moment te helpen.
3. UV LED uithardingssysteem printvideo – Een live demonstratievideo die de printprestaties van ons UV LED uithardingssysteem laat zien, is op aanvraag beschikbaar.
4. Uitnodiging voor fabrieksbezoek – U bent van harte welkom om onze fabriek te bezoeken voor een eerste indruk van onze productiecapaciteiten.
5. Aangepaste productie en verpakking – Wij bieden op maat gemaakte productie- en verpakkingsoplossingen om aan uw specifieke eisen te voldoen.
6. 12 maanden probleemloze garantie + online technische ondersteuning – Geniet van een volledige garantie van één jaar zonder verborgen voorwaarden, plus doorlopende online ondersteuning.
7. Verzending volgen en levering opvolgen – Na verzending volgen we uw bestelling en geven we elke twee dagen updates totdat de levering is bevestigd.
8. Testondersteuning na levering – Zodra u de goederen heeft ontvangen, test ze dan alstublieft en deel uw feedback. Mocht u problemen ondervinden, neem dan onmiddellijk contact met ons op en wij zullen effectieve oplossingen bieden.
| Artikel | YM-200W-7020 UV Uithardingssysteem |
| Vermogen | 200W |
| Kleur | UV |
| Diodetype | cob |
| Afmeting | 90mm*45mm*124mm |
| Lichtgevende Afmeting | 70mm*20mm |
| Lensmateriaal | Hoge temperatuurbestendige lens |
| Golflengte | 365/385/395/405nm |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Toepassing | Toepassen in diverse drukkerijen, schilderen en lijmen. |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
![]()
Onze UV LED uithardingssystemen worden veel gebruikt in de glasindustrie, decoratie-industrie, bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor allerlei merken inkjetsproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en allerlei printers
inclusief flatbedprinters, roll-to-roll printers, grootformaat printers, inkjet, digitale printers, rotatiepersen etc.
Veelgestelde vragen
V1. Wat is de koelmethode?
A: Luchtkoeling.
V2. Wat is de levensduur van UV LED?
A: De levensduur van de LED-chip is theoretisch 20.000 uur. Als u er tijdens het gebruik goed voor zorgt, kan deze meestal 3-5 jaar worden gebruikt.
V3. Verwerkingscyclus?
A: Sommige producten hebben we op voorraad. Meestal duurt het ongeveer5-12dagen om te maken.
V4: Wat is uw garantie?
Eén jaar garantie.
Alle producten worden voor verzending getest.
V5: Is het oké om mijn logo op het UV LED uithardingssysteem te printen?
Ja. Gelieve ons formeel te informeren voor onze productie.
V6: Welke certificaten heeft u?
A: CE, RoHS, SGS-authenticatie reeds doorstaan
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com , Bedankt voor uw aandacht.