Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-200W Luchtgekoelde UV LED-lamp
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: één set
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: dagen
Betalingscondities: T/T, Bankoverschrijving, Alibaba, Express
Levering vermogen: 1000.000 stuks per maand
Productnaam: |
YM-200W Luchtgekoelde UV LED-lamp |
Stroom: |
200W |
Maat: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Lichtgevende grootte: |
70mm*20mm |
Koelschema: |
Luchtkoeling |
Sollicitatie: |
Afdrukken, UV-uitharding |
Diodetype: |
MAÏSKOLF |
Golflengte: |
365/385/395/405 nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-200W Luchtgekoelde UV LED-lamp |
Stroom: |
200W |
Maat: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Lichtgevende grootte: |
70mm*20mm |
Koelschema: |
Luchtkoeling |
Sollicitatie: |
Afdrukken, UV-uitharding |
Diodetype: |
MAÏSKOLF |
Golflengte: |
365/385/395/405 nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-200W-7020Toepassing van UV-uithardingssysteem
1. Onderzoek en adviesondersteuning
2. 24-uurs onlinediensten
3. Machine met uv-led-uithardingssysteem, afdrukeffectvideo is voor u beschikbaar
4. U bent van harte welkom om onze fabriek te bezoeken.
5. U kunt productie en verpakking op maat ontvangen.
6,12 maanden probleemloze garantie en online ondersteuning
7. Na verzending volgen wij de producten één keer per twee dagen voor u, totdat u de producten ontvangt.
Wanneer u de goederen heeft ontvangen, test ze dan en geef mij feedback. Als u vragen heeft over het probleem,
Neem contact met ons op, wij bieden de oplossingen voor u.
| Item | YM-200W-7020 UV-uithardingssysteem |
| Stroom | 200W |
| Kleur | UV |
| Diodetype | maïskolf |
| Maat | 90 mm * 45 mm * 124 mm |
| Lichtgevende grootte | 70 mm * 20 mm |
| Lensmateriaal | Lens bestand tegen hoge temperaturen |
| Golflengte | 365/385/395/405 nm |
| Koelschema | Luchtkoeling |
| Sollicitatie | Toepassen in verschillende grafische industrieën, schilderen en lijmen. |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
![]()
OnsUV LED-uithardingssystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, decoratie-industrie, bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten inkjetspuittoestellen zoals Konika, Xaar, Ricoh en soorten printers
inclusiefflatbedprinter, roll-to-roll-printer, grootformaatprinter, inkjet, digitale printer, rotatiepers enz.
Veelgestelde vragen
Q1.Wat is de manier om te koelen?
EEN: Luchtkoeling.
Vraag 2. Wat is de levensduur van UV-LED?
A: De levensduur van de LED-chip is in theorie 20.000 uur. Als u er tijdens het gebruik voor zorgt, kan het meestal 3-5 jaar worden gebruikt.
Q3. Wat is de garantie?
A: Alle producten kunnen een jaar garantie bieden. Als er onderdelen beschadigd zijn tijdens de garantie, kunnen we de onderdelen gratis leveren,
maar u moet de UV-LED-lamp en de voeding of de waterkoeler terugsturen, andere onderdelen hoeven niet teruggestuurd te worden.
Q4. Kunnen we het product aanpassen?
EEN:Ja! Wij kunnen de producten volgens uw vereisten produceren
Vraag 5. Wat zijn uw gebruikelijke betalingsvoorwaarden voor bestellingen?
A:BUITENLANDSE HANDELSPLATFORM. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, BANKOVERDRACHT VISA/MASTERCARD ENZ.
Er kunnen meer betalingsvoorwaarden worden verstrekt.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com ,,Bedankt voor uw aandacht.