Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-200W Luchtgekoelde UV LED-lamp
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: één set
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: dagen
Betalingscondities: T/T, Bankoverschrijving, Alibaba, Express
Levering vermogen: 1000.000 stuks per maand
Productnaam: |
YM-200W Luchtgekoelde UV LED-lamp |
Stroom: |
200W |
Maat: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Lichtgevende grootte: |
70mm*20mm |
Koelschema: |
Luchtkoeling |
Sollicitatie: |
Afdrukken, UV-uitharding |
Diodetype: |
MAÏSKOLF |
Golflengte: |
365/385/395/405 nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-200W Luchtgekoelde UV LED-lamp |
Stroom: |
200W |
Maat: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Lichtgevende grootte: |
70mm*20mm |
Koelschema: |
Luchtkoeling |
Sollicitatie: |
Afdrukken, UV-uitharding |
Diodetype: |
MAÏSKOLF |
Golflengte: |
365/385/395/405 nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-200W-7020Toepassing van UV-hardingsystemen
1. Onderzoeks- en adviesondersteuning Wij bieden professionele pre-sales-advies en responsieve enquêteondersteuning op maat van uw behoeften.
2.Online service ️ Onze klantenservice is 24 uur per dag beschikbaar om u te allen tijde te helpen.
3. UV-LED-hardingssysteem print effect video Een live demonstratie video met de print prestaties van ons UV-LED-hardingssysteem is op aanvraag beschikbaar.
4U bent van harte welkom om onze fabriek te bezoeken om onze productiecapaciteiten in eerste hand te bekijken.
5. Productie en verpakking op maat Wij bieden op maat gemaakte productie- en verpakkingsoplossingen om aan uw specifieke eisen te voldoen.
| Artikel 1 | YM-200W-7020 UV-curing systeem |
| Kracht | 200 W |
| Kleur | UV-straling |
| Diodetype | koolkool |
| Grootte | 90 mm*45 mm*124 mm |
| Lichtgrootte | 70 mm*20 mm |
| Lensmateriaal | Hoogtemperatuurbestendige lens |
| Waallengte | 365/385/395/405nm |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Toepassing | Toepassen in verschillende drukindustrieën, verf en lijm. |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
![]()
OnzeUV-LED-hardingsystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, de decoratie-industrie, de bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten merk inkjet sproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en soorten printers
Hieronder vallen flatbedprinters, roll-to-rollprinters, grootformaatprinters, inkjetprinters, digitale printers, roterende pers enz.
Veelgestelde vragen
Q1. Hoe wordt het gekoeld?
A: Luchtkoeling.
Q2: Ondersteunt u OEM, ODM-service?
A2: Ja, we ondersteunen OEM/ODM-service.
Q3:Wat zijn uw belangrijkste producten?
A3:UV-LED-lampkralen; UV-LED-module; UV-LED-eenvoudig licht. enz.
Q4: Heeft u een MOQ limiet voor led licht bestelling?
A4:Nee, één is ook aanvaardbaar.
V. Wat zijn uw gebruikelijke betalingsvoorwaarden voor bestellingen?
A:Buitenlandse handelsplatform. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, BANK OVERZET VISA/MASTERCARD enz.
Er kunnen meer betalingsvoorwaarden worden vastgesteld.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com ,Bedankt voor uw aandacht.