Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-6565 UV-LED-module met platte lens
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandelen
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
YM-6565 UV-LED-module met platte lens |
Stroom: |
10W |
Lichtgevende grootte: |
6,5 mm * 6,5 mm |
Spanning: |
6.5-7.5V |
huidig: |
1-1.5A |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
180 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-6565 UV-LED-module met platte lens |
Stroom: |
10W |
Lichtgevende grootte: |
6,5 mm * 6,5 mm |
Spanning: |
6.5-7.5V |
huidig: |
1-1.5A |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
180 graden |
Garantie: |
1 jaar |
UV-LED-chips 10W krachtige UV-led-module Lijnlichtbron
1. Dimbare regeling: uitgangsvermogen is lineair instelbaar van 0-100%
2. Trillingsongevoelig: geen filamentstructuur, bestand tegen trillingen
3. Stille werking: geen ventilator of geluidsarm koelsysteem
4. Goede consistentie in de output: langzame verzwakking van de lichtintensiteit en hoge kwaliteit
5. Geen filters nodig: spectraal zuiver met minimale onnodige golflengtebanden
6. Geschikt voor 3D-printen: nauwkeurige controle over uitharding in dunne lagen
7. Snelle uitharding: Uitharding kan binnen enkele seconden of milliseconden plaatsvinden.
8. Voldoet aan de milieuvoorschriften: RoHS- en kwikvrij-certificeringen zijn eenvoudig te verkrijgen.
9. Lage totale kosten: Lagere TCO dankzij energiebesparing, lagere onderhoudsvereisten en hoge productiviteit.
| Productnaam | UV-LED-chips 10W |
| Stroom | 10W |
| Kleur | UV |
| Aantal lampkralen | 1 st |
| Diodetype | 6565/6868 smd |
| Lensmateriaal van diode | Kwarts |
| Kijkhoek van de lens | 180 graden |
| Lichtgevende grootte | 6,5 mm * 6,5 mm |
| Golflengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
| Spanning | 6,5-7,5V |
| Huidig | 1-1,5A |
| Chipmateriaal | LG, Seoel, Epileds |
| Inkapselingsproces | Kwartslenspakket voor hoge temperaturen |
| Modulemateriaal | Koperen substraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Toepassen in verschillende UV-drukindustrieën, schilderen, |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
OnsUV LED-uithardingssystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, decoratie-industrie, bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten inkjetspuittoestellen zoals Konika, Xaar, Ricoh en soorten printers
inclusiefflatbedprinter, roll-to-roll-printer, grootformaatprinter, inkjet, digitale printer, rotatiepers enz.
Veelgestelde vragen
Vraag 1: Wat is UV-LED-uitharding?
A:Gebruik ultraviolette LED's om coatings, lijmen of inkten onmiddellijk uit te harden.
Vraag 2: Hoe is het beter dan een traditionele kwiklamp?
A:Energiebesparend, lange levensduur, kwikvrij en milieuvriendelijk, en genereert geen warmte.
Vraag 3: Welke materialen zijn geschikt?
A:Kunststoffen, glas, metalen, keramiek, hout, enz.
Vraag 4: Hoe snel geneest het?
A:Over het algemeen 1-5 seconden, afhankelijk van de materialen en formule.
Vraag 5: Hoe lang is de levensduur?
A:De levensduur van LED's bedraagt doorgaans meer dan 20.000 uur.
Vraag 6: Moet ik speciale inkt/lijm gebruiken?
A:Er moeten UV-LED-gevoelige materialen worden gebruikt.
Vraag 7: Hoe lang is het bedrijf al actief in deze branche?
A:Ruim 11 jaar expertise op het gebied van UV LED
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com , Bedankt voor uw aandacht.