Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LEIDENE Genezende Lamp 2000W
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandel
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 10-15 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 10000
Productnaam: |
UV LEIDENE Genezende Lamp 2000W |
Stroom: |
2000W |
Koelingsschema: |
voor Met water gekoeld |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Diodetype: |
3535 smdtype |
Lichtgevende maat: |
300 x 100 mm |
Productnaam: |
UV LEIDENE Genezende Lamp 2000W |
Stroom: |
2000W |
Koelingsschema: |
voor Met water gekoeld |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Diodetype: |
3535 smdtype |
Lichtgevende maat: |
300 x 100 mm |
UV-LED-hardingslamp Productbeschrijving
| Artikel 1 | UV-LED-hardingslamp 2000 W |
| Kracht | 2000 W |
| Kleur | UV-straling |
| Diodetype | 3535 SMD-type |
| Grootte | 322*135*40 mm |
| Lichtgrootte | 300*100 mm |
| Chipmateriaal | LG, Seoul. |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Toepassing | Toepassen in verschillende drukindustrieën, verf en lijm. |
| niet-verplichte | Een enkele lamp, lamp + voeding, lamp + voeding + waterkoeler |
| Levensduur (uren) | 20000uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
![]()
![]()
![]()
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.