Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LED-uithardingslamp 80W
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: onderhandel
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 10-15 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 10000
Productnaam: |
UV LEIDENE Genezende Lamp |
Stroom: |
80W |
UVlampgrootte: |
44mm*27mm*45mm |
Lichtgevende maat: |
35*10mm |
Koelingsschema: |
Waterkoeling |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Sollicitatie: |
Druk, het Genezen |
Stralingshoek: |
60° 180° |
Levensduur: |
20000hours |
Materiaal: |
Aluminiumlegering |
pakket: |
Kartonnen doos |
Productnaam: |
UV LEIDENE Genezende Lamp |
Stroom: |
80W |
UVlampgrootte: |
44mm*27mm*45mm |
Lichtgevende maat: |
35*10mm |
Koelingsschema: |
Waterkoeling |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Sollicitatie: |
Druk, het Genezen |
Stralingshoek: |
60° 180° |
Levensduur: |
20000hours |
Materiaal: |
Aluminiumlegering |
pakket: |
Kartonnen doos |
Productbeschrijving UV LED Uithardingslamp
| Artikel | 80W UV LED Uithardingslamp |
| Vermogen | 80W |
| Kleur | UV |
| Diodetype | cob |
| Afmeting | 44mm*27mm*45mm |
| Lichtgevende afmeting | 35*10mm |
| Chipmateriaal | LG, Seoul |
| Golflengte | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Toepassing | Toepassen in diverse drukkerijen, schilderen en lijm. |
| optioneel | Enkele lamp, lamp + voeding, lamp + voeding + watertank |
| Levensduur (uren) | 20000 uren |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
waarom kies ons
V1: Heeft u uw eigen fabriek?
A1: Ja! We hebben onze eigen fabriek in Shenzhen. We produceren al acht jaar UV LED producten.
V2: Ondersteunt u OEM, ODM service?
A2: Ja! We ondersteunen OEM / ODM service voor maatwerk.
V3: Wat zijn uw belangrijkste producten?
A3: UV LED Lampkraal; UV LED Module; UV LED Enkele Licht.enz.
V4: Heeft u een MOQ-limiet voor led-lichtbestellingen?
A4: Nee! Eén is ook acceptabel.
V5: Wat zijn uw gebruikelijke betalingsvoorwaarden voor bestellingen?
A5: T/T, D/P D/A, MoneyGram, PayPal. We accepteren meerdere betaalmethoden.
V6: Hoe lang duurt het voordat mijn bestelling wordt verzonden?
A6: Het duurt meestal 3-7 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid.
![]()
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.