Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-1600W -35740 UV-uithardingssysteem
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Een
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: Dagen
Betalingscondities: T/T, Bankoverschrijving, Alibaba, Express
Levering vermogen: 1000000 stuks per maand
Productnaam: |
YM-1600W -35740 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
1600W |
Maat: |
400 mm*97 mm*107 mm |
Lichtgevende maat: |
357 mm*40 mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
6565/6868 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-1600W -35740 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
1600W |
Maat: |
400 mm*97 mm*107 mm |
Lichtgevende maat: |
357 mm*40 mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
6565/6868 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-1600W-35740Toepassing van UV-hardingsystemen
1.Hoge stralingsintensiteit Verstrekt krachtig en geconcentreerd licht.
2. energiezuinig ️ 80% minder energie verbruikt dan traditionele kwiklampen.
3. Verstelbare UV-uitgang ️ Uitgang kan worden ingesteld van 5% tot 100% indien nodig.
4. Onmiddellijk inschakelen/uitzetten met foto-elektrische detectie Geen voorverhitting vereist voor onmiddellijke bediening.
5- lage energieverbruik verbruikt slechts 20% van de energie van een standaard UV-lamp.
6.7 kwikvrij en ozonvrij
8Voordelen van een luchtgekoelde lichtbron: Geen omvangrijke koelinstallaties, minder onderhoud en betere draagbaarheid.
9Stabiel en uniform vermogen
| Artikel 1 | YM-1600W-35740UV Curing Sytem |
| Kracht | 1600 W |
| Kleur | UV-straling |
| Diodetype | 6565/6868 smd |
| Grootte | 400 mm*97 mm*107 mm |
| Lichtgrootte | 357 mm*40 mm |
| Lensmateriaal | Hoogtemperatuurbestendige lens |
| Waallengte | 365/385/395/405nm |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Toepassing | Toepassen in verschillende drukindustrieën, verf en lijm. |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
![]()
OnzeUV-LED-hardingsystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, de decoratie-industrie, de bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten merk inkjet sproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en soorten printers
Hieronder vallen flatbedprinters, roll-to-rollprinters, grootformaatprinters, inkjetprinters, digitale printers, roterende pers enz.
Veelgestelde vragen
Q1. Kunnen alle producten op maat gemaakt worden?
A: We zijn de fabriek van het maken van UV lamp, UV accessoires, UV-hardingsysteem. Al onze producten kunnen worden gemaakt door de details die u verstrekt.
V2: Hoe kunt u de kwaliteit garanderen?
A: Professionele productkwaliteitsinspectieteam zorgt voor het defecte tarief van de bestelling; anders nemen we de volledige verantwoordelijkheid volgens ons naverkoopondersteuningssysteem.
Q3. Wat is uw monsternemingsbeleid?
A: We kunnen het monster leveren als we gereed onderdelen in voorraad hebben, maar de klanten moeten de kosten van het monster en
de koerierkosten.
Test u al uw goederen voor levering?
A: Ja, we hebben 100% test voor levering
Q5: Hoe maak je onze zaken langetermijn en goede relatie?
A:1. We houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om ervoor te zorgen dat onze klanten profiteren;
2We respecteren elke klant als onze vriend en we doen oprecht zaken en maken vrienden met hen,
Waar ze ook vandaan komen.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com Bedankt voor uw aandacht.