Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-1000W-200200 UV-uithardingssysteem
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Een
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: Dagen
Betalingscondities: T/T, Bankoverschrijving, Alibaba, Express
Levering vermogen: 1000000 stuks per maand
Productnaam: |
YM-1000W-200200 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
1000W |
Maat: |
250 mm * 276 mm * 105 mm |
Lichtgevende maat: |
200 mm*200 mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-1000W-200200 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
1000W |
Maat: |
250 mm * 276 mm * 105 mm |
Lichtgevende maat: |
200 mm*200 mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-1000W-200200Toepassing van UV-hardingsystemen
1.Lange levensduur: de levensduur is meer dan 10 keer die van de traditionele lampmachine.
2. koude lichtbron, geen warmte straling, de oppervlaktetemperatuur van het verlichte product is laag,
Vooral geschikt voor LCD-randverzegeling, filmdruk enz.
3. De warmte is klein, kan het probleem van grote warmteopwekking van traditionele apparatuur oplossen.
4. Instant verlichting, geen noodzaak om voor te verwarmen om onmiddellijk 100% van de kracht UV-uitgang te bereiken.
5De levensduur wordt niet beïnvloed door het aantal openingen en sluitingen.
| Artikel 1 | YM-1000W-200200 UV-curing systeem |
| Kracht | 1000 W |
| Kleur | UV-straling |
| Diodetype | 3535 smd |
| Grootte | 250 mm*276 mm*105 mm |
| Lichtgrootte | 200 mm*200 mm |
| Lensmateriaal | Hoogtemperatuurbestendige lens |
| Waallengte | 365/385/395/405nm |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Toepassing | Toepassen in verschillende drukindustrieën, verf en lijm. |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
![]()
OnzeUV-LED-hardingsystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, de decoratie-industrie, de bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten merk inkjet sproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en soorten printers
Hieronder vallen flatbedprinters, roll-to-rollprinters, grootformaatprinters, inkjetprinters, digitale printers, roterende pers enz.
Veelgestelde vragen
Q1: Kun je de steekproefbestelling accepteren?
Ja, dat kunnen we. We verwelkomen een monsterbestelling om de kwaliteit te testen en te controleren.
Q2. Wat is de buitenverpakking van het product?
A: kartonnen of houten verpakkingen.
Q3.Wat is het hele UV-LED-hardingssysteem?
A: Het hele UV-LED-hardingssysteem, inclusief de UV-LED-hardingscontroleur + UV-LED-lampkop.
Q4: Wat is uw doorlooptijd?
3-7 dagen voor de bestellingen van de voorraadmonsters. 25-30 dagen voor de massaproductie.
V5: Wat zijn uw offertevoorwaarden?
FOB, CIF, CFR, EXW zijn beschikbaar.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com Bedankt voor uw aandacht.