Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-70W-3515 UV-uithardingssysteem
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Een
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: Dagen
Betalingscondities: T/T, Bankoverschrijving, Alibaba, Express
Levering vermogen: 1000000 stuks per maand
Productnaam: |
YM-70W-3515 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
70W |
Maat: |
54 mm * 32 mm * 100 mm |
Lichtgevende maat: |
35 mm * 15 mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
MAÏSKOLF |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-70W-3515 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
70W |
Maat: |
54 mm * 32 mm * 100 mm |
Lichtgevende maat: |
35 mm * 15 mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
MAÏSKOLF |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-70W-3515Toepassing van UV-hardingsystemen
1.Gebruikersvriendelijke en intuïtieve werking Ontworpen met een duidelijke interface en eenvoudige bedieningselementen
de gebruikers in staat stellen met minimale opleiding te beginnen.
2.Een alternatief voor de traditionele verhardingsprocessen op basis van een nieuw niveau
Het is de bedoeling dat de productie van de producten in de EU in de toekomst een grotere mate van de traditionele hardingsmethoden kan overwinnen, waardoor de prestaties van de producten eenvoudiger worden gemaakt zonder afbreuk te doen.
3.Uitstekende milieuvriendelijke LED-technologie Vervangt gevaarlijke kwikgebaseerde systemen en zorgt voor veiliger,
De resultaten van de behandeling zijn schoner en efficiënter, terwijl de milieueffecten worden verminderd.
4.Kosteneffectief en energiebesparend
energieverbruik en langere levensduur van de onderdelen.
5.Meerdere beschikbare golflengten
Het is een optimaal systeem voor uw specifieke toepassingsvereisten.
6.Verstelbare lichtintensiteit
en hardingssnelheden voor maximale procescontrole.
7.Geforceerde luchtkoeling
het waarborgen van betrouwbaarheid op lange termijn en een consistente prestatie.
8.Verscheidenheid aan toepassingen voor precisieprojecten
de industrieën zoals elektronica, medische hulpmiddelen, optica en fijne productie.
| Artikel 1 | YM-70W-3515 UV-curing systeem |
| Kracht | 70 W |
| Kleur | UV-straling |
| Diodetype | koolkool |
| Grootte | 54 mm * 32 mm * 100 mm |
| Lichtgrootte | 35 mm*15 mm |
| Lensmateriaal | Hoogtemperatuurbestendige lens |
| Waallengte | 365/385/395/405nm |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Toepassing | Toepassen in verschillende drukindustrieën, verf en lijm. |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
![]()
OnzeUV-LED-hardingsystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, de decoratie-industrie, de bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten merk inkjet sproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en soorten printers
Hieronder vallen flatbedprinters, roll-to-rollprinters, grootformaatprinters, inkjetprinters, digitale printers, roterende pers enz.
Veelgestelde vragen
Q1. Hoe wordt het gekoeld?
A1: Luchtkoeling.
Q2. Wat is de levensduur van UV-LED?
A2: De levensduur van de LED-chip is theoretisch 20.000 uur.Als je er tijdens het gebruik goed voor zorgt, kan hij meestal 3-5 jaar worden gebruikt.
Q3- Hoe koelt hij?
A3: We hebben waterkoeling en luchtkoeling UV-LED.
Q4- Als de lichtsterkte instelbaar is?
A4: Ja, de intensiteit is 0-100% verstelbaar.
V5: Hoe zit het met de naverkoopservice?
A5:YM levert onderdelen voor vervanging en 24 uur online en video technische ondersteuning.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com Bedankt voor uw aandacht.