Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-40W-337 UV-uithardingssysteem
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Een
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: Dagen
Betalingscondities: T/T, Bankoverschrijving, Alibaba, Express
Levering vermogen: 1000000 stuks per maand
Productnaam: |
YM-40W-337 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
40W |
Maat: |
83mm * 54mm* 12mm |
Lichtgevende maat: |
33mm*6.5mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
6565 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-40W-337 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
40W |
Maat: |
83mm * 54mm* 12mm |
Lichtgevende maat: |
33mm*6.5mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
6565 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-40W-337Toepassing van UV-hardingsystemen
1. Onderzoek en consultancy ️ Vinnige, professionele antwoorden op uw vragen.
2. 24 uur online ondersteuning We zijn altijd hier om te helpen.
3. UV-LED-hardingsvideo ️ Bekijk het afdruk-effect in actie.
4Fabriek bezoek welkom Kom kijken hoe we werken.
5Productie op maat en verpakking
6- 12 maanden garantie + online hulp. - Geen zorgen.
7We geven u elke twee dagen een update totdat de goederen aankomen.
8. Test & feedback
| Artikel 1 | YM-40W-337 UV-curing systeem |
| Kracht | 40 W |
| Kleur | UV-straling |
| Diodetype | 6565 smd |
| Grootte | 83 mm * 54 mm * 12 mm |
| Lichtgrootte | 13 mm*6,5 mm |
| Lensmateriaal | Hoogtemperatuurbestendige lens |
| Waallengte | 365/385/395/405nm |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Toepassing | Toepassen in verschillende drukindustrieën, verf en lijm. |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
![]()
OnzeUV-LED-hardingsystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, de decoratie-industrie, de bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten merk inkjet sproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en soorten printers
Hieronder vallen flatbedprinters, roll-to-rollprinters, grootformaatprinters, inkjetprinters, digitale printers, roterende pers enz.
Veelgestelde vragen
Wat is het hele UV-LED-verhardingssysteem?
A1: Het hele UV-LED-hardingssysteem, inclusief de UV-LED-hardingscontroleur en de UV-LED-lampkop.
Q2. Mag ik mijn eigen PLC en elektrische kast gebruiken?
A2: Ja, van coures. Onze UV LED driver biedt RS485 communicatie.
Q3.Hoe kan ik een bestelling voor een UV-LED-hardingssysteem verrichten?
A3: Laat ons eerst uw vereisten of toepassing weten. Ten tweede citeren we volgens uw vereisten of onze suggesties.
Ten derde bevestigt de klant de monsters en plaatst hij een borg voor de formele bestelling.
Q4. Mag ik mijn logo afdrukken op UV-LED-hardingssysteem?
A4: Ja. Gelieve ons formeel te informeren voor onze productie en bevestig het ontwerp eerst op basis van ons monster.
Q5.Brengt u garantie en installatie aan voor de producten?
A5: Ja, we bieden 15000HRS service en 1 jaar gratis garantie.
De Commissie heeft in de afgelopen jaren een aantal voorstellen ingediend.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com Bedankt voor uw aandacht.