Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: 3535 SMD Spaander
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandelen
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Verpakking
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Stroom: |
3W |
Spanning: |
3.4-3.8V |
Huidig: |
500-700 mA |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Garantie: |
1 jaar |
pakket: |
Kwartsglas pakket |
Stroom: |
3W |
Spanning: |
3.4-3.8V |
Huidig: |
500-700 mA |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Garantie: |
1 jaar |
pakket: |
Kwartsglas pakket |
3W UV LED-chip
1.Hoge lichtsterkte;
2.De lichtsterkte wordt automatisch ingesteld op basis van de drukversnellingssnelheid;
3.Lichtsterkte en instellen en weergeven;
4.Het licht kan gedeeltelijk of volledig worden ingeschakeld/uitgeschakeld, afhankelijk van de afdrukgrootte;
5.Temperatuurweergave en temperatuurcontrole;
6.Een enkele UV-lamp kan onafhankelijk worden bediend;
7.Waarschuwing bij kortsluiting;
8. Over temperatuur alarm, zorgen voor de producten goed werken
| Artikel 1 | 3535 SMD-chip |
| Kracht | 3W |
| Kleuren uitstralen | UV-straling |
| Diodetype | 3535 smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | Silica-gel |
| Zienhoek van de lens | 60, 120 graden |
| grootte | 3.5mm*3.5mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 3.4-3.8V |
| Stroom | 500-700 MA |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Temperatuur van het lassen | ≤ 220 graden |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Deze technologieën kunnen worden toegepast in verschillende UV-drukindustrieën, verf, UV-ink en UV-lijm. |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
Kenmerken van het UV-hardingssysteem
Het COB-pakket wordt geïntegreerd en kan worden aangepast.
De UV-LED-lamp kan onmiddellijk starten en werken zonder voorverhitting en standby-modus.
De UV-LED-lamp is geschikt voor veel basismaterialen, zoals zachte, starre, absorberende en niet-absorberende materialen.
We kunnen meer waterkoeling UV LED-hardingsysteem, luchtkoeling UV LED-hardingsmachine aanpassen.
Aarzel niet om contact op te nemen met onze verkopers voor meer info.
RFQ
Q1: Kunnen uw producten etiket, verpakking, ontwerp - op maat worden gemaakt?
A: Ja, we bieden op maat gemaakte diensten aan.
V2: Wat is uw maandelijkse productiecapaciteit?
A: De productiecapaciteit van onze fabriek bedraagt 10.000 stuks verlichtingssystemen per maand.
V3: Wat is uw minimale orderhoeveelheid?
A: MOQ 2 set, maar we accepteren ook monsterbestelling voor kwaliteitsklanten.
V4: Kan ik een monster krijgen voor kwaliteitscontrole?
A: Ja, we bieden een monster aan.
V5: Hoe snel is de doorlooptijd?
A: Voor steekproefbestelling 3-5 dagen. Voor bulkbestelling 9-15 dagen.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Bedankt voor uw aandacht.
![]()
![]()