Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UVinkt die Lamp 3500W genezen
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandelen
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Verpakking
Levertijd: 10-15 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 10000
Productnaam: |
UVinkt die Lamp 3500W genezen |
Stroom: |
3500W |
Maat: |
750 mm*75 mm*65 mm |
Lichtgevende maat: |
700 mm*40 mm |
Koelingsschema: |
Waterkoeling |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Kleur: |
UV-uithardingslamp |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
UVinkt die Lamp 3500W genezen |
Stroom: |
3500W |
Maat: |
750 mm*75 mm*65 mm |
Lichtgevende maat: |
700 mm*40 mm |
Koelingsschema: |
Waterkoeling |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Kleur: |
UV-uithardingslamp |
Garantie: |
1 jaar |
Kenmerken UV-uithardingssysteem
1.Hoge lichtintensiteit;
2.Lichtintensiteit automatisch aanpassen aan de printersnelheid;
3.Lichtintensiteit kan worden aangepast en weergegeven;
4.Licht kan gedeeltelijk of volledig aan/uit worden geschakeld volgens verschillende printformaten;
5.Temperatuurweergave en overtemperatuurregeling;
6.Enkele UV-lamp kan onafhankelijk worden bediend;
7.Waarschuwing bij kortsluiting;
8.Alarm bij oververhitting, zorgt ervoor dat de producten goed werken
| Artikel | UV-inktuithardingslamp 3500W |
| Vermogen | 3500W |
| Kleur | UV |
| Aantal lampkralen | 336 stuks |
| Diodetype | 6565 smd type |
| Afmeting | 750mm*75mm*65mm |
| Lichtgevende afmeting | 700mm*40mm |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Golflengte | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Toepassing | Toepasbaar in diverse drukkerijen, schilderijen en lijm. |
| optioneel | Enkele lamp, lamp + voeding, lamp + voeding + watertank |
| Levensduur (uren) | 20000 uren |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
Over UV-uithardingssysteem
Het ergonomische compacte, lichtgewicht en gebruiksvriendelijke ontwerp zorgt voor comfort tijdens langdurig gebruik en biedt
optimale controle voor precieze toepassingen. De milieuvriendelijke krachtige UV LED-modules vervangen effectief traditionele
kwiklampen, kunnen hittegevoelige materialen comfortabel uitharden en verminderen het stroomverbruik en de milieu-impact.
De efficiëntie overtreft traditionele uithardingsmethoden, waardoor de productiviteit wordt verhoogd zonder in te leveren op kwaliteit. Het is veelzijdig
en betrouwbaar en is geschikt voor elektronica, assemblage van medische apparaten, autoreparaties en meer.
Veelgestelde vragen
V1. Is uw bedrijf een fabrikant of een distributeur?
A. Wij zijn een productiebedrijf gevestigd in Shenzhen. De afgelopen 7 jaar hebben we UV LED-producten geproduceerd en ontwikkeld.
V2. Kunnen we het product aanpassen?
A. Ja! We kunnen produceren volgens uw vereisten of technische tekeningen.
V3. Wat zijn uw belangrijkste producten?
A. UV LED-lampkralen; UV LED-modules; UV LED-enkele lamp.
V4. Heeft u een MOQ-limiet voor bestellingen?
Nee! Eén is ook acceptabel.
V5. Hoe te betalen?
A. FOREIGN TRADE PLATFORM. u kunt ook andere betaalmethoden kiezen.
V6. Hoeveel tijd is er nodig voor verzending?
A. Normaal gesproken 3-7 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid.
![]()
![]()
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.