Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-K36-5050-100W Luchtkoeling UV-uithardingslamp
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandelen
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: KARTON
Levertijd: 10-15 werkdagen
Betalingscondities: T/t
Levering vermogen: 10000
Productnaam: |
YM-K36-5050-100W Luchtkoeling UV-uithardingslamp |
Stroom: |
100W |
Maat: |
83*83*90mm |
Lichtgevende maat: |
50*50mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Diodetype: |
3535 smdtype |
Golflengte: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-K36-5050-100W Luchtkoeling UV-uithardingslamp |
Stroom: |
100W |
Maat: |
83*83*90mm |
Lichtgevende maat: |
50*50mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Diodetype: |
3535 smdtype |
Golflengte: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-5050-100W UV-curing systeemVoordelen
1Stabiel vermogen, hoge uniformiteit.
2Onmiddellijk verlicht, met 100 krachtige ultraviolette output zonder voorverhitting.
3De levensduur wordt niet beïnvloed door het aantal openings- en sluitingstijden.
4- Hoge energie, stabiele lichtuitgang, gelijkmatig verlichtingseffect en verbeterde productie-efficiëntie.
5. Aanpasbare effectieve bestralingszone, met lengtes van 20 mm tot 1500 mm.
6Onmiddellijk verlicht, met 100 krachtige ultraviolette output zonder voorverhitting.
7De levensduur wordt niet beïnvloed door het aantal openings- en sluitingstijden.
8- Hoge energie, stabiele lichtuitgang, gelijkmatig verlichtingseffect en verbeterde productie-efficiëntie.
| Artikel 1 | YM-5050-100W UV-curing systeem |
| Kracht | 100 W |
| Kleur | UV-straling |
| Diodetype | 3535 SMD-type |
| Grootte | 83 mm*83 mm*90 mm |
| Lichtgrootte | 50 mm*50 mm |
| Lensmateriaal | HoogtemperatuurbestendigDe |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Toepassing | Toepassen in verschillende drukindustrieën, verf en lijm. |
| Levensduur (uren) | 15000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
![]()
OnzeUV-LED-hardingsystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, de decoratie-industrie, de bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten merk inkjet sproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en soorten printers
Hieronder vallen flatbedprinters, roll-to-rollprinters, grootformaatprinters, inkjetprinters, digitale printers, roterende pers enz.
Veelgestelde vragen
Q1Hoe moet ik de zending afleveren?
A1: Over het algemeen kunnen wij de producten verzenden per DHL, UPS, FEDEX express, enz.
Wij raden aan om per zee te varen.
Q2Wat is het emissievenster dat ik nodig heb?
A2: Het hangt af van uw verhardingsgebied. Of u kunt ons uw gebied vertellen en wij zullen u onze beste oplossing aanbevelen.
Q3Hoe kies je de golflengte?
A3: Onze normale golflengte is 365nm, 385nm, 395nm en 405nm.
V4: Minimale bestelhoeveelheid?
A4: Op maat gemaakte UV-lampen zijn meestal 1-5 stuks voor uw testen eerst.
Q5Hoe zit het met de after-sales service?
A5: YM levert onderdelen voor vervanging en 24 uur online en video technische ondersteuning.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com Bedankt voor uw aandacht.