Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-K36-5050-100W Luchtkoeling UV-uithardingslamp
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandelen
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: KARTON
Levertijd: 10-15 werkdagen
Betalingscondities: T/t
Levering vermogen: 10000
Productnaam: |
YM-K36-5050-100W Luchtkoeling UV-uithardingslamp |
Stroom: |
100W |
Maat: |
83*83*90mm |
Lichtgevende maat: |
50*50mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Diodetype: |
3535 smdtype |
Golflengte: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-K36-5050-100W Luchtkoeling UV-uithardingslamp |
Stroom: |
100W |
Maat: |
83*83*90mm |
Lichtgevende maat: |
50*50mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Diodetype: |
3535 smdtype |
Golflengte: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-5050-100W UV Uithardingssysteem Voordelen
1. Kenmerken: Snelle, flexibele uitharding en droging
2. Koele Printomgeving: Maakt printen op warmtegevoelige substraten mogelijk, zoals dunne dia's, zelfklevende vellen,
rekbare PVC-materialen, en meer. Minimale hittebestendigheid maakt effectieve bi-directionele kalibratie mogelijk.
3. Eenvoudig UIT en AAN Schakelen: Eenvoudig AAN en UIT schakelen zonder intensiteitsverlies. Er is dus geen opwarmtijd
wat leidt tot snellere werking met hoge productiviteit.
4. Lange levensduur van de Machine: LED heeft een lange levensduur. Ze bieden dus langetermijnvoordelen zonder lampuitval of andere
verbruikskosten. Energiebesparing: Verbruikt weinig elektriciteit. Bespaart dus energie en biedt een kosteneffectieve oplossing.
5. Milieuvriendelijk: Bevat geen kwik (een niet-disponibel element) en ozongas dat schadelijk kan zijn voor het milieu.
| Artikel | YM-5050-100W UV Uithardingssysteem |
| Vermogen | 100W |
| Kleur | UV |
| Diodetype | 3535 smd type |
| Afmeting | 83mm*83mm*90mm |
| Lichtgevende Afmeting | 50mm*50mm |
| Lensmateriaal | Hoge temperatuurbestendige lens |
| Golflengte | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Toepassing | Toepassen in diverse drukkerijen, schilderen en lijm. |
| Levensduur (uren) | 15000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
![]()
Onze UV LED uithardingssystemen worden veel gebruikt in de glasindustrie, decoratie-industrie, bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor diverse merken inkjetsproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en diverse printers
waaronder flatbedprinters, roll-to-roll printers, grootformaat printers, inkjet, digitale printers, rotatiepersen etc.
Veelgestelde vragen
V1: Heeft u een eigen fabriek?
A1: Ja! We hebben onze eigen fabriek in Shenzhen. We produceren sinds 2015 UV LED-producten.
V2: Ondersteunt u OEM, ODM-service?
A2: Ja! We ondersteunen OEM / ODM-service om aan te passen.
V3: Wat zijn uw belangrijkste producten?
A3: UV LED Lamp Bead; UV LED Module; UV LED Single Light.etc.
V4: Heeft u een MOQ-limiet voor led-lichtbestellingen?
A4: Nee! Eén is ook acceptabel.
V5: Wat zijn uw gebruikelijke betalingsvoorwaarden voor bestellingen?
A5: T/T, D/P D/A, Creditcard, PayPal. We accepteren meerdere betaalmethoden.
V6: Hoe lang duurt het voordat mijn bestelling wordt verzonden?
A6: Het duurt meestal 3-7 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com , Bedankt voor uw aandacht.