Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-250W-10080 UV-uithardingssysteem
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Een
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: Dagen
Betalingscondities: T/T, Bankoverschrijving, Alibaba, Express
Levering vermogen: 1000000 stuks per maand
Productnaam: |
YM-250W-10080 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
250W |
Maat: |
150 mm * 100 mm * 115 mm |
Lichtgevende maat: |
100 mm * 80 mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-250W-10080 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
250W |
Maat: |
150 mm * 100 mm * 115 mm |
Lichtgevende maat: |
100 mm * 80 mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-250W-10080 UV-uithardingssysteem Toepassing
1. Lange levensduur: De levensduur is meer dan 10 keer die van traditionele kwikdamplamp-uithardingsmachines, ongeveer 15000 uur.
2. Koude lichtbron: geen thermische straling, lage oppervlaktetemperatuurstijging van het verlichte object, waardoor het langdurige thermische
schade in optische communicatie en LCD-productie wordt opgelost.
3. Lage warmteontwikkeling: kan het probleem van hoge warmteontwikkeling in kwikdamplamp-printapparatuur oplossen, wat moeilijk te verdragen is voor werknemers.
4. Direct ingeschakeld, met 100% ultraviolette output zonder voorverwarming.
5. De levensduur wordt niet beïnvloed door het aantal aan- en uitschakelingen.
6. Hoge energie, stabiele lichtopbrengst, uniforme verlichtingseffecten en verbeterde productie-efficiëntie.
7. Aanpasbaar effectief bestralingsgebied, met lengtes variërend van 20 mm tot 3000 mm.
| Artikel | YM-250W-10080 UV-uithardingssysteem |
| Vermogen | 250W |
| Kleur | UV |
| Diodetype | 3535 |
| Afmeting | 150mm*100mm*115mm |
| Lichtgevende afmeting | 250mm*80mm |
| Lensmateriaal | Hittebestendige lens |
| Golflengte | 365/385/395/405nm |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Toepassing | Toepassen in diverse drukkerijen, schilderen en lijm. |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
![]()
Onze UV LED-uithardingssystemen worden veel gebruikt in de glasindustrie, decoratie-industrie, bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor allerlei merken inkjetsproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en allerlei printers
inclusief platte printers, roll-to-roll printers, grootformaat printers, inkjet, digitale printers, rotatiepersen, enz.
Veelgestelde vragen
1. Wat is het complete UV LED-uithardingssysteem?
Het complete UV LED-uithardingssysteem inclusief UV LED-uithardingscontroller + UV LED-lamphouder.
2. Kan ik mijn eigen PLC en elektrische kast gebruiken?
Ja, natuurlijk. Onze UV LED-driver biedt RS485-communicatie.
3. Hoe ga ik verder met een bestelling voor een UV LED-uithardingssysteem?
Laat ons eerst uw vereisten of toepassing weten. Ten tweede citeren we volgens uw vereisten of onze suggesties.
Ten derde bevestigt de klant de monsters en plaatst een aanbetaling voor een formele bestelling. Ten vierde regelen we de productie.
4. Is het oké om mijn logo op het UV LED-uithardingssysteem te printen?
Ja. Informeer ons alstublieft formeel vóór onze productie en bevestig het ontwerp eerst op basis van ons monster.
5. Biedt u garantie en installatieservice voor de producten?
Ja, we bieden 15000 uur service en 1 jaar gratis garantie. De installatieservice kan worden verleend, maar moet worden betaald volgens
verschillende landen en verschillende systemen.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com , Bedankt voor uw aandacht.