Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-700W UV LED-waterkoelingslamp
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Een
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: dagen
Betalingscondities: T/T, Bankoverschrijving, Alibaba, Express
Levering vermogen: 1000.000 stuks per maand
Productnaam: |
YM-700W UV LED-waterkoelingslamp |
Stroom: |
700W |
Maat: |
123*80*30mm |
Lichtgevende grootte: |
90*50mm |
Koelschema: |
Waterkoeling |
Sollicitatie: |
Afdrukken, UV-uitharding |
Diodetype: |
6565/6868 |
Golflengte: |
365/385/395/405 nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-700W UV LED-waterkoelingslamp |
Stroom: |
700W |
Maat: |
123*80*30mm |
Lichtgevende grootte: |
90*50mm |
Koelschema: |
Waterkoeling |
Sollicitatie: |
Afdrukken, UV-uitharding |
Diodetype: |
6565/6868 |
Golflengte: |
365/385/395/405 nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-700W-9050Toepassing van UV-uithardingssysteem
| Item | YM-700W-9050 UV-uithardingssysteem |
| Stroom | 700W |
| Kleur | UV |
| Diodetype | 6565/6868 smd |
| Maat | 1230 mm * 80 mm * 30 mm |
| Lichtgevende grootte | 90 mm * 50 mm |
| Lensmateriaal | Lens bestand tegen hoge temperaturen |
| Golflengte | 365/385/395/405 nm |
| Koelschema | Waterkoeling |
| Sollicitatie | Toepassen in verschillende grafische industrieën, schilderen en lijmen. |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
![]()
OnsUV LED-uithardingssystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, decoratie-industrie, bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten inkjetspuittoestellen zoals Konika, Xaar, Ricoh en soorten printers
inclusiefflatbedprinter, roll-to-roll-printer, grootformaatprinter, inkjet, digitale printer, rotatiepers enz.
Veelgestelde vragen
Vraag 1: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A:Directe fabriek in Shenzhen, China. Produceert UV-LED-producten sinds 2015 (9+ jaar). Fabrieksdirecte prijzen, geen tussenpersonen.
Welkom voor een bezoek of videogesprek.
Q2: Ondersteunt u OEM / ODM?
A:Ja, 100%. Aangepast vermogen, golflengte (365 nm-395 nm), grootte, behuizing, draadlengte, connectoren en logo.
Monster beschikbaar binnen 7 dagen.
Q3: Wat zijn uw belangrijkste producten?
A: UV LED-chips (3535, 6565,6868, COB), UV LED-modules (op PCB gemonteerd),
en complete UV LED-uithardingslampen (40W-2000W, ventilator/waterkoeling).
Q4. Kunnen we het product aanpassen?
EEN:Ja! Wij kunnen de producten volgens uw vereisten produceren
Vraag 5. Wat zijn uw gebruikelijke betalingsvoorwaarden voor bestellingen?
A:BUITENLANDSE HANDELSPLATFORM. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, BANKOVERDRACHT VISA/MASTERCARD ENZ.
Er kunnen meer betalingsvoorwaarden worden verstrekt.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com ,,Bedankt voor uw aandacht.