Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LEIDENE Module 260120
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 2 stuks
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-LED-module 260120 |
Stroom: |
600W |
Modulegrootte: |
260 mm * 120 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
195 mm * 94 mm |
Spanning: |
68-76V |
Huidig: |
5-7A |
LED-chips: |
LG/Epileds/Seoul |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
UV-LED-module 260120 |
Stroom: |
600W |
Modulegrootte: |
260 mm * 120 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
195 mm * 94 mm |
Spanning: |
68-76V |
Huidig: |
5-7A |
LED-chips: |
LG/Epileds/Seoul |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
UV-LED-module 600W led-module licht uv led-hardingslamp cob led-module
| Productnaam | UV-LED-module 260120 |
| Kracht | 600 W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 200 stuks |
| Diodetype | 3535 smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Zienhoek van de lens | 60 graden |
| Grootte van de module | 260 mm*120 mm*2,0 mm |
| Lichtgrootte | 195 mm*94 mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 68 tot en met 76 V |
| Stroom | 5 tot en met 7A |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslenspakket |
| Materiaal van de module | 2.0 mm Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | UV-printen, verven, UV-inkt, UV-lijmen en touchscreens |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
Waarom u ons kiest
1) Goede prijs
We bieden de rechtstreekse verkoopprijs van de fabrikant.
2) Kwaliteitsborging
We hebben ons eigen R&D team, elk product heeft een professionele test voor verzending.
3) Op maat gemaakte service
We kunnen producten aanpassen aan uw behoefte.
Veelgestelde vragen
Q1. Kunnen alle producten op maat gemaakt worden?
A: We zijn de fabriek van het maken van UV led lamp, UV led systeem.
Q2. Wat is de buitenverpakking van het product?
A: kartonnen of houten verpakkingen.
Q3. Verwerkingscyclus?
A: Sommige producten hebben we op voorraad.
Vraag 4: Hoeveel besteld?
A: Op maat gemaakte UV-lampen Gewoonlijk is het 1 stuk.
Q5. Test u al uw goederen voor levering?
A: Ja, we hebben 100% test voor levering
Er dient aandacht te worden besteed aan het lassen van UV-LED's met een hoog vermogen:
1) De lastijd mag niet langer dan 3 s zijn;
2) De lastemperatuur moet lager zijn dan 260 graden Celsius.
3) Bij het lassen moet de positieve en negatieve polariteit worden onderscheiden en moet de lens worden vermeden om schade aan de lens te voorkomen.
4) Zorg voor een goede warmteafvoer, met name voor UVLED met een hoog vermogen, om zo veel mogelijk voldoende radiatoroppervlak te garanderen.
5) Om de levensduur van ultraviolette dioden te verlengen,het wordt aanbevolen om in plaats van een aandrijflijn of een aandrijflijn met een constante spanning een stabiele aandrijflijn of IC te gebruiken..
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.comBedankt voor uw aandacht.