Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LEIDENE Module 6015
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 2 stuks
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-LED-module 10364 |
Stroom: |
45W |
Modulegrootte: |
60 mm * 15 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
60 mm*3,5 mm |
Spanning: |
51 tot en met 57 V |
Huidig: |
500-700 mA |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
UV-LED-module 10364 |
Stroom: |
45W |
Modulegrootte: |
60 mm * 15 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
60 mm*3,5 mm |
Spanning: |
51 tot en met 57 V |
Huidig: |
500-700 mA |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
UV-LED-module 45W Hogevermogen lijn lichtbron naadloze splicing Curing module
| Productnaam | UV-LED-module 6015 |
| Kracht | 45 W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 15 stuks |
| Diodetype | 3535 smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Zienhoek van de lens | 60 graden |
| Grootte van de module | 60 mm*15 mm*2,0 mm |
| Lichtgrootte | 60 mm*3,5 mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 51 tot en met 57 V |
| Stroom | 500-700 MA |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslenspakketmodule |
| Materiaal van de module | 2.0 mm Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Gebruikt in verschillende UV-drukindustrieën, verf, |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
Waarom u ons kiest
1) Goede prijs
We kunnen de rechtstreekse verkoopprijs van de fabrikant aanbieden en u de beste korting geven.
2) Kwaliteitsborging
We hebben ons eigen R&D team, elk product heeft een professionele test voor verzending.
3) Dienst na verkoop
Wij bieden kwalitatief hoogwaardige en tijdige pre-sales consulting en after-sales service.
Alle vragen over UV-LED worden binnen 12 uur beantwoord door professionele ingenieurs.
Veelgestelde vragen
Q1. Bent u een fabriek?
A: Ja! Wij zijn een fabriek in Shenzhen. Wij produceren al zeven jaar UV LED producten.
Q2. Wat zijn uw belangrijkste producten?
A: UV-LED-lampkralen; UV-LED-module; UV-LED-eenvoudige lamp en UV-apparatuur.
Q3. Hoe verwerkt u de bestelling?
A: 1. Laat ons weten wat u nodig hebt.
2We maken een offerte en geven ons advies.
3We maken een onderzoek nadat je de offerte hebt bevestigd.
4Je betaalt na het controleren van de details.
5We regelen de levering zo snel mogelijk.
Q4. Hoe zit het met de kwaliteit van de LED's?
A: Maak je geen zorgen over de kwaliteit. Ons bedrijf is de belangrijkste producent van LED's in China.
Q5. Kan de UV-intensiteit worden verstelbaar?
A: Ja, de intensiteit is 0-100% instelbaar.
Er dient aandacht te worden besteed aan het lassen van UV-LED's met een hoog vermogen:
1) De lastijd mag niet langer dan 3 s zijn;
2) De lastemperatuur moet lager zijn dan 260 graden Celsius.
3) Terugstroomlassen is slechts één keer toegestaan.
4) Bij het lassen moet de positieve en negatieve polariteit worden onderscheiden en moet de lens worden vermeden om schade aan de lens te voorkomen.
2) Bij het lassen dient aandacht te worden besteed aan de lastijd en -temperatuur,
en de positieve en negatieve polariteiten onderscheiden.
3) Elektrische parameters zoals stroom en spanning mogen de nominale waarden niet overschrijden.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.comBedankt voor uw aandacht.