Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LEIDENE Module 4040
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 2 stuks
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-LED-module 4040 |
Stroom: |
20W |
Modulegrootte: |
40mm*40mm*2.0mm |
Lichtgevende maat: |
14mm*6.5mm |
Spanning: |
13-15V |
Huidig: |
1-1.5A |
LED-chips: |
LG / Epileds / Seoel |
Inkapselingsproces: |
Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslampen |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
UV-LED-module 4040 |
Stroom: |
20W |
Modulegrootte: |
40mm*40mm*2.0mm |
Lichtgevende maat: |
14mm*6.5mm |
Spanning: |
13-15V |
Huidig: |
1-1.5A |
LED-chips: |
LG / Epileds / Seoel |
Inkapselingsproces: |
Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslampen |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
UV-LED-module 20W UV-LED-verharding led-module licht kwartslens lampkralen
| Productnaam | UV-LED-module 4040 |
| Kracht | 20W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 2 stuks |
| Diodetype | 6565-6868 smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Zienhoek van de lens | 60 graden |
| Grootte van de module | 40 mm*40 mm*2,0 mm |
| Lichtgrootte | 14 mm*6,5 mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 13-15V |
| Stroom | 1-1.5A |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslampen |
| Materiaal van de module | 2.0 mm Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Gebruikt in verschillende UV-drukindustrieën, verf, |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
Veelgestelde vragen
Q1. Bent u een fabriek?
A: Ja! We zijn een fabriek in Shenzhen stad, en we hebben een professioneel team van werknemers, ontwerpers en inspecteur.
Q2. Wat is de garantie?
A: Alle producten kunnen garantie voor een jaar, als alle onderdelen beschadigd in de garantie, kunnen we de onderdelen te leveren voor gratis,
maar je moet de UV LED lamp en stroomvoorziening of waterkoeler terugsturen, andere onderdelen hoef je niet terug te sturen.
K3: Kunnen we het product aanpassen?
A: Ja, we kunnen de producten produceren volgens uw eisen.
Q4. Wat zijn uw gebruikelijke betalingsvoorwaarden voor bestellingen?
A:Buitenlandse handelsplatform Handelsaansprakelijkheid T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, BANK TRANSFER VISA/MASTERCARD enz.
Q5. Hoeveel jaar garantie hebben uw producten?
A: Wij bieden 1 jaar garantie.
Neem contact met ons op en we zullen ze vervangen of repareren.
Q6. Mag ik mijn logo erop zetten?
A: Natuurlijk. Het logo kan worden gemaakt volgens uw vereisten zodra u onze MOQ bereikt.
Q7. Kan de UV-intensiteit worden verstelbaar?
A: Ja, de intensiteit is 0-100% instelbaar.
Hoeveel dagen heb je nodig om de bestelling voor te bereiden?
A: We hebben 3-7 dagen nodig voor een normale bestelling, een aangepaste productcyclus is 15-20 dagen.
Zaken die aandacht nodig hebben
Warm tips, om onze producten de beste prestaties te laten vertonen en klantfalen bij het gebruik van producten te verminderen, let op:
1) Tijdens het hele gebruiksproces moeten alle personen die rechtstreeks in contact komen met UVLED maatregelen nemen om statische elektriciteit te voorkomen en te elimineren.en de UV-lichtdiode niet rechtstreeks met hun handen aanraken.
2) Bij het lassen dient aandacht te worden besteed aan de lastijd en -temperatuur, en de positieve en negatieve polariteiten moeten worden onderscheiden.
3) Elektrische parameters zoals stroom en spanning mogen de nominale waarden niet overschrijden.
Er dient aandacht te worden besteed aan het lassen van UV-LED's met een hoog vermogen:
1) De lastijd mag niet langer dan 3 s zijn;
2) De lastemperatuur moet lager zijn dan 260 graden Celsius.
3) Terugstroomlassen is slechts één keer toegestaan.
4) Bij het lassen moet de positieve en negatieve polariteit worden onderscheiden en moet de lens worden vermeden om schade aan de lens te voorkomen.
5) Doen goede warmteafvoermaatregelen, met name UVLED met een hoog vermogen, voor zover mogelijk om een voldoende radiatoroppervlak te garanderen.
6) Om de levensduur van ultraviolette dioden te verlengen,het wordt aanbevolen om in plaats van een aandrijflijn of een aandrijflijn met een constante spanning een stabiele aandrijflijn of IC te gebruiken..
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.comBedankt voor uw aandacht.