Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV-LED-lamp voor drukmachine 1200W
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1 eenheid
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T, bankoverschrijving
Levering vermogen: 10000
Productnaam: |
UV-LED-lamp voor drukmachine 1200W |
Stroom: |
1200W |
Maat: |
430*95*105 mm |
Lichtgevende maat: |
400*20mm |
Koelingsschema: |
Gekoelde lucht |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Kleur: |
UV-LED |
Garantie: |
1 jaar |
Kleur uitzenden: |
UV |
Controlemodus: |
Handmatig |
Materiaal van de schaal: |
Aluminium |
Levensduur: |
2000 uur |
Productnaam: |
UV-LED-lamp voor drukmachine 1200W |
Stroom: |
1200W |
Maat: |
430*95*105 mm |
Lichtgevende maat: |
400*20mm |
Koelingsschema: |
Gekoelde lucht |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Kleur: |
UV-LED |
Garantie: |
1 jaar |
Kleur uitzenden: |
UV |
Controlemodus: |
Handmatig |
Materiaal van de schaal: |
Aluminium |
Levensduur: |
2000 uur |
Voordeel vanUV-LED-hardingslamp technologie
| Artikel 1 | UV-LED-lamp voor drukmachine 1200W |
| Kracht | 1200 W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 480 stuks |
| Diodetype | 3535 SMD-type |
| Grootte | 430 mm*95 mm*105 mm |
| Lichtgrootte | 400 mm*20 mm |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Koelsysteem | Koeling door lucht/ventilator |
| Toepassing | Toepassen in verschillende drukindustrieën, verf en lijm. |
| niet-verplichte | Een enkele lamp, lamp + stroomvoorziening |
| Levensduur (uren) | 15000uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
Zaken die aandacht nodig hebben
Warm tips, om onze producten de beste prestaties te laten vertonen en klantfalen bij het gebruik van producten te verminderen, let op:
1) De lasoperatie mag de tijdslimiet niet overschrijden;
2) Zorg ervoor dat de lastemperatuur te allen tijde onder de 260°C ligt.
3)Aviod-lens beschadiging tijdens het lassen.
4) Zorg ervoor dat het koelsysteem actief en efficiënt werkt en warmte afvoert.
![]()
Q1Hoe moet ik de zending afleveren?
A1: Over het algemeen kunnen wij de producten verzenden per DHL, UPS, FEDEX express, enz.
Wij raden aan om per zee te varen.
Q2Wat is het emissievenster dat ik nodig heb?
A2: Het hangt af van uw verhardingsgebied. Of u kunt ons uw gebied vertellen en wij zullen u onze beste oplossing aanbevelen.
Q3Hoe kies je de golflengte?
A3: Onze normale golflengte is 365nm, 385nm, 395nm en 405nm. Verschillende toepassingen zullen verschillende golflengten gebruiken.
Of u kunt ons vragen om het te bevestigen.
Q4Hoe bestel ik?
A4: U kunt de verzendkosten en kortingsinformatie online controleren en de bestelling rechtstreeks plaatsen op het platform voor buitenlandse handel.
Of u kunt contact met ons opnemen voor de details van de bestelling, we zullen u binnen enkele minuten antwoorden.
Q5Hoe zit het met de after-sales service?
A5: YM levert onderdelen voor vervanging en 24 uur online en video technische ondersteuning.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.comBedankt voor uw aandacht.