Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LEIDENE MAÏSKOLFmodule 6230
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 2 stuks
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Naam: |
COB UV-LED-module 6230 |
Maat: |
62 mm * 30 nm * 3,0 mm |
Spanning: |
51 tot en met 57 V |
Huidig: |
2.5-3.5A |
Bekijk hoek van de lens: |
60, 120 graden |
Naam: |
COB UV-LED-module 6230 |
Maat: |
62 mm * 30 nm * 3,0 mm |
Spanning: |
51 tot en met 57 V |
Huidig: |
2.5-3.5A |
Bekijk hoek van de lens: |
60, 120 graden |
Kopersubstraat SMD COB LED 200W Drukindustrie Hoog vermogen 365nm 385nm 395nm 405nm
Productbeschrijving van de COB-UV-LED-module
1. Hoge stralingsopbrengst¢ Biedt superieure UV-intensiteit voor diepharding en hogesnelheidsproductielijnen.
2. Snelheidsgesynchroniseerde automatische dimmingDe lichtsterkte wordt automatisch aangepast aan de drukversnellingssnelheid.
volledige verharding zonder overmatige blootstelling.
3. Instelbare intensiteit met digitaal scherm- Gebruikersvriendelijke bediening met realtime digitale aflees van 0% tot 100%.
4. Zoneel aan/uit bedienen¢ activeren van gedeeltelijke of volledige LED-segmenten afhankelijk van de afdrukgrootte.
op smalle afdrukken.
5. Real-time temperatuurbewaking- actief thermisch beheer met temperatuurscherm en overtemperatuurbescherming.
| Productnaam | COB UV-LED-module 6230 |
| Kracht | 200 W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 75 stuks |
| Diodetype | COB smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | kwarts |
| Zienhoek van de lens | 60, 120 graden |
| Grootte van de module | 62 mm*30 nm*3,0 mm |
| Lichtgrootte | 62 mm*20 mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 51 tot en met 57 V |
| Stroom | 2.5-3.5A |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslampen |
| Materiaal van de module | 3.0 mm COB Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Gebruikt in verschillende UV-drukindustrieën, verf, |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
EenVerklaring ofLED-module
UV-harding is een snel, oplosmiddelloos fotochemisch proces waarbij gebruik wordt gemaakt van hoogintensief elektronisch ultraviolet (UV) licht
om inkt, coatings, kleefstoffen of andere foto-reactieve stoffen door middel van polymerisatie te veranderen in een onmiddellijk vaststaand vaste stof.
¢Drooging, ¢ daarentegen, verhardt chemische stoffen door verdamping, oxidatie of absorptie.
worden stevig aan het substraat waarop ze zijn aangebracht vastgeklemd, met een voldoende hardingsdiepte, zonder dat ze kleverig, kleverig of schilferig zijn.
Waarom kiezen jullie ons?
1Bekend chipmateriaal.
2. 99,99% bonding met gouddraad
3. 2 jaar garantie
4. Meer dan 10 jaar werkervaring technisch service team
5. 24 uur service Professionele verkoopteam
6Gratis monster beschikbaar.
7Snel bezorgd.
8.100% QC-inspectie vóór verzending
9Met het oog op het advies van "hoge kwaliteit, nul defect", geef je de beste kwaliteit, beste service.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.comBedankt voor uw aandacht.