Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LEIDENE MAÏSKOLFmodule 5256-2
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 2 stuks
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
MAÏSKOLF UV LEIDENE Module 5256-2 |
Stroom: |
180W |
Modulegrootte: |
56*52MM |
Lichtgevende maat: |
25mm*25mm |
Spanning: |
34-38V |
Huidig: |
3-4.2A |
Productnaam: |
MAÏSKOLF UV LEIDENE Module 5256-2 |
Stroom: |
180W |
Modulegrootte: |
56*52MM |
Lichtgevende maat: |
25mm*25mm |
Spanning: |
34-38V |
Huidig: |
3-4.2A |
180W COB UV LED-module COB geïntegreerde module UV-lijmverhardingslamp 365nm 395nm
Productbeschrijving van de COB-UV-LED-module
| Productnaam | COB UV LED-module 5256-2 |
| Kracht | 180 W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 60 stuks |
| Diodetype | COB smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | kwarts |
| Zienhoek van de lens | 180 vlak |
| Grootte van de module | 56 x 52 mm |
| Lichtgrootte | 25 x 25 mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 34 tot en met 38 V |
| Stroom | 3-4.2A |
| Chipmateriaal | Epileden |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslamp |
| Materiaal van de module | COB Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Gebruikt in verschillende UV-drukindustrieën, verf, |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
Veelgestelde vragen
Q1: Kun je de steekproefbestelling accepteren?
Ja, dat kunnen we. We verwelkomen een monsterbestelling om de kwaliteit te testen en te controleren.
K2: Kan ik mijn logo erop zetten?
Het logo kan volgens uw wensen worden gemaakt als u ons MOQ bereikt heeft.
Q3: Wat is je verpakking?
We hebben een kleur doos en een doos.
Q4: Wat is uw doorlooptijd?
3-7 dagen voor de bestellingen van de voorraadmonsters. 25-30 dagen voor de massaproductie.
V5: Wat zijn uw offertevoorwaarden?
FOB, CIF, CFR, EXW zijn beschikbaar.
EenVerklaring ofLED-module
UV-LED-modules worden hoofdzakelijk gebruikt in het afdrukken van verharding, anti-vervalsing identificatie, zuivering (water, lucht, enz.) velden, computer data opslag en UV printer.met de ontwikkeling van de technologieIn de toekomst zullen nieuwe toepassingen blijven verschijnen om de oorspronkelijke technologie en producten te vervangen.
![]()
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.comBedankt voor uw aandacht.