Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV-LED-COB-module 160W-7027
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandelen
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Verpakking
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
YM-160W-7027 |
Stroom: |
160W High Power-module |
Spanning: |
20.4-22.8V |
Huidig: |
4.5-6.3a |
Type: |
UV-LED |
Kleur uitzenden: |
UV |
Productnaam: |
YM-160W-7027 |
Stroom: |
160W High Power-module |
Spanning: |
20.4-22.8V |
Huidig: |
4.5-6.3a |
Type: |
UV-LED |
Kleur uitzenden: |
UV |
Voordelen van UV-LED-COB-module 160W-7027 :
SpecificatievanUV LED COB-module:
| Productnaam | UV-LED-COB-module 7027 |
| Kracht | 160 W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 54 stuks |
| Diodetype | COB smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | kwarts |
| Zienhoek van de lens | 120 graden |
| Grootte van de module | 70 mm*27 mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 20.4-22.8V |
| Stroom | 4.5-6.3A |
| Chipmateriaal | Epileden |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslenspakket COB-module |
| Materiaal van de module | 2.5 mm COB Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 20000-30000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Gebruikt in verschillende UV-drukindustrieën, verf, |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
EenVerklaring of COBLED-module
COB UV LED module wordt voornamelijk gebruikt in biomedische, anti-vervalsing identificatie, zuivering (water, lucht, enz.) velden, computer data opslag.nieuwe toepassingen zullen blijven verschijnen om de oorspronkelijke technologie en producten te vervangen. Ultraviolette LED heeft brede markttoepassingsperspectieven. Bijvoorbeeld, ultraviolette LED fototherapie instrument is een zeer populair medisch apparaat in de toekomst,Maar de technologie is nog in de kinderschoenen.. lang.
Veelgestelde vragen
Q1. Kunnen alle producten op maat gemaakt worden?
A:- Ja, dat klopt.Al onze producten kunnen gemaakt worden door de details die u verstrekt.
Q2. Wat is de buitenverpakking van het product?
A: kartonnen of houten verpakkingen.
Q3. Verwerkingscyclus?
A: Sommige producten hebben we op voorraad.5-12dagen te maken.
Q4: Wat is uw garantie?
Eén.een jaar garantie.
Alle producten worden getest voor verzending.
V5: Is het goed om mijn logo op UV LED-hardingssysteem te drukken?
Ja, informeer ons officieel voor de productie.
![]()
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.