Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UVlnk die Lamp 2400W genezen
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 1 eenheid
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: karton
Levertijd: 10-15 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 10000
Productnaam: |
UVlnk die Lamp 2400W genezen |
Maat: |
432mm*242mm |
Lichtgevende maat: |
400mm*200mm |
Golflengte: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Koelingsschema: |
Waterkoeling |
Materiaal van de schaal: |
Aluminium profiel |
Productnaam: |
UVlnk die Lamp 2400W genezen |
Maat: |
432mm*242mm |
Lichtgevende maat: |
400mm*200mm |
Golflengte: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Koelingsschema: |
Waterkoeling |
Materiaal van de schaal: |
Aluminium profiel |
UV-ink Uithardingslamp 2400W Led UV-ink Droogsysteem LED UV-licht Ultraviolette Lamp
UV-ink Uithardingslamp 2400W Productomschrijving
| Artikel | UV-ink Uithardingslamp 2400W |
| Vermogen | 2400W |
| Kleur | UV |
| Diodetype | 3535 smd type |
| Aantal lampkralen | 800 stuks |
| Kijkhoek van de lens | 60 graden |
| Afmeting | 432mm*242mm |
| Lichtgevende afmeting | 400mm*200mm |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Golflengte | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Materiaal behuizing | Aluminium profiel |
| Inkapselingsproces | Hoge temperatuur kwartslenspakket |
| Toepassing | Toepassen in diverse printindustrieën, schilderen en lijmen. |
| optioneel | Enkele lamp, lamp + voeding, lamp + voeding + watertank |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
V1: Kunnen het label, de verpakking en het ontwerp van uw producten worden aangepast?
A: Ja, we bieden hiervoor een maatwerkservice.
V2: Wat is uw maandelijkse productiecapaciteit?
A: Onze fabrieks productiecapaciteit is 10.000 sets verlichtingssystemen per maand.
V3: Wat is uw minimale bestelhoeveelheid?
A: MOQ 2 sets, maar we accepteren ook monsterbestellingen voor kwaliteitsklanten.
V4: Kan ik een monster krijgen voor kwaliteitscontrole?
A: Ja, we bieden monsters aan.
V5: Hoe snel is de levertijd?
A: Voor monsterbestellingen, 3-5 dagen. Voor bulkbestellingen, 9-15 dagen.
V6: Wat is de levensduur van uw verlichtingssystemen?
A: Onze verlichtingssystemen kunnen minimaal 3 jaar werken, deze lampen moeten regelmatig worden vervangen.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com , Bedankt voor uw aandacht.