Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: 360W UV-hardingslamp
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandelen
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Verpakking
Levertijd: 10-15 Werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 10000
Type: |
UV-uithardingslamp |
Stroom: |
360W |
Maat: |
140 mm*50 mm*24 mm |
Lichtgevende maat: |
120mm*20mm |
Uithardingstijd: |
2-3s |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Koelmodus: |
Waterkoeling |
Sollicitatie: |
Druk, coating, UV-inkt |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Kleur uitzenden: |
UV |
Spanning: |
110v-220v |
Controlemodus: |
Automatisch handboek, |
Functie: |
Goedkwaliteit waterkoelsysteem |
Diodetype: |
3535 smdtype |
Uithardingssnelheid: |
2-3s/time |
Lichtbron: |
UV-LED |
Type: |
UV-uithardingslamp |
Stroom: |
360W |
Maat: |
140 mm*50 mm*24 mm |
Lichtgevende maat: |
120mm*20mm |
Uithardingstijd: |
2-3s |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Koelmodus: |
Waterkoeling |
Sollicitatie: |
Druk, coating, UV-inkt |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Kleur uitzenden: |
UV |
Spanning: |
110v-220v |
Controlemodus: |
Automatisch handboek, |
Functie: |
Goedkwaliteit waterkoelsysteem |
Diodetype: |
3535 smdtype |
Uithardingssnelheid: |
2-3s/time |
Lichtbron: |
UV-LED |
UV-uithardingssysteem Kenmerken
1.Hoge lichtintensiteit;
2.Lichtintensiteit automatisch aangepast aan de printersnelheid;
3.Lichtintensiteit kan worden aangepast en weergegeven;
4.Licht kan gedeeltelijk of volledig aan/uit worden geschakeld volgens verschillende printformaten;
5.Temperatuurweergave en overtemperatuurregeling;
6.Enkele UV-lamp kan onafhankelijk worden aangestuurd;
7.Waarschuwing bij kortsluiting;
8.Alarm bij oververhitting, zorgt ervoor dat de producten goed werken
Specificaties van UV LED-uithardingssysteem
| Artikel | UV LED-uithardingssysteem 360W voor printen |
| Vermogen | 360W |
| Kleur | UV |
| Diodetype | 3535 smd type |
| Afmeting | 140mm*50mm*24mm |
| Lichtgevende afmeting | 120mm*20mm |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Golflengte | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Koelsysteem | Watergekoeld |
| Toepassing | Toegepast in diverse printindustrieën, schilderen en lijmen. |
| optioneel | Enkele lamp, lamp + voeding, lamp + voeding + watertank |
| Levensduur (uren) | 10000 uren |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
Applicatie
Onze UV LED-uithardingssystemen worden veel gebruikt in de glasindustrie, decoratie-industrie, bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor diverse merken inkjetspuiten zoals Konika, Xaar, Ricoh, en diverse printers
inclusief flatbedprinters, roll-to-roll printers, grootformaatprinters, inkjet, digitale printers, rotatiepersen etc.
RFQ
V1. Hoe wordt de zending geleverd?
A1: Over het algemeen kunnen we de producten verzenden via DHL, UPS, FEDEX express etc. Voor producten met een groot gewicht en waarde,
raden we verzending over zee aan.
V2. Welk emitterend venster heb ik nodig?
A2: Het hangt af van uw uithardingsgebied. Of u kunt ons uw gebied vertellen en wij zullen u onze beste oplossing aanbevelen.
V3. Wat is uw monsterbeleid?
A: We kunnen het monster leveren als we kant-en-klare onderdelen op voorraad hebben, maar de klanten moeten betalen voor de monsterkosten en
de koerierskosten.
V4. Test u al uw goederen voor levering?
A: Ja, we hebben 100% test voor levering
V5: Wat betreft de after-sales service?
A5: YM levert reserveonderdelen voor vervanging, en 24 uur online en video technische ondersteuning.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com , Bedankt voor uw aandacht.