Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UVlnk die Lamp 180W genezen
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: onderhandel
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: karton
Levertijd: 10-15 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 10000
Stroom: |
180W |
Maat: |
121*41*22MM |
Lichtgevende maat: |
45*20mm *2 |
Koelingsschema: |
Waterkoeling |
Sollicitatie: |
de drukindustrieën, het schilderen, inkt en lijm |
Levensduur (uren): |
20000 uur |
Stroom: |
180W |
Maat: |
121*41*22MM |
Lichtgevende maat: |
45*20mm *2 |
Koelingsschema: |
Waterkoeling |
Sollicitatie: |
de drukindustrieën, het schilderen, inkt en lijm |
Levensduur (uren): |
20000 uur |
UV-ink uithardingslamp Productomschrijving
| Artikel | UV-inkt uithardingslamp 180W |
| Vermogen | 180W |
| Kleur | UV |
| Diodetype | 3535 smd type |
| Afmeting | 121*41*22MM |
| Lichtgevende afmeting | 45*20mm *2 |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Golflengte | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Toepassing | Toepassen in diverse drukkerijen, schilderen en lijm. |
| optioneel | Enkele lamp, lamp + voeding, lamp + voeding + watertank |
| Levensduur (uren) | 20000 uren |
| Garantie | 1 jaar |
| Oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
V1: Heeft u een eigen fabriek?
A1: Ja! We hebben onze eigen fabriek in Shenzhen. We produceren al acht jaar UV LED-producten.
V2: Ondersteunt u OEM, ODM-service?
A2: Ja! We ondersteunen OEM / ODM-service om aan te passen.
V3: Wat zijn uw belangrijkste producten?
A3: UV LED-lampkraal; UV LED-module; UV LED enkele lamp. etc.
V4: Heeft u een MOQ-limiet voor led-lichtbestellingen?
A4: Nee! Eén is ook acceptabel.
V5: Wat zijn uw gebruikelijke betalingsvoorwaarden voor bestellingen?
A5: T/T, D/P D/A, MoneyGram, PayPal. We accepteren meerdere betaalmethoden.
Applicatie van LED UV-inkt uithardingslamp
UV LED-inkt uithardingslampen worden voornamelijk gebruikt in printuitharding, anti-vervalsing identificatie, zuivering (water, lucht, etc.) gebieden, computergegevensopslag en UV-lijm. Bovendien, met de ontwikkeling van technologie, zullen nieuwe toepassingen blijven verschijnen om de oorspronkelijke technologie en producten te vervangen. Ultraviolette LED's hebben brede markttoepassingsvooruitzichten.
![]()
![]()
![]()
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.