Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LEIDENE Module 5425
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandel
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-LED-module 5425 |
Stroom: |
60W |
Modulegrootte: |
54.5mm*25mm*2.0mm |
Lichtgevende maat: |
42.5mm*6.5mm |
Spanning: |
39-45V |
Huidig: |
1-1.5A |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
UV-LED-module 5425 |
Stroom: |
60W |
Modulegrootte: |
54.5mm*25mm*2.0mm |
Lichtgevende maat: |
42.5mm*6.5mm |
Spanning: |
39-45V |
Huidig: |
1-1.5A |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
UV-LED-module 60W ultraviolette lampen 6565 kwartslens
| Productnaam | UV-LED-module 5425 |
| Kracht | 60 W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 6 stuks |
| Diodetype | 6565/6868 smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Zienhoek van de lens | 60 graden |
| Grootte van de module | 54.5mm*25mm*2.0mm |
| Lichtgrootte | 42.5 mm*6.5 mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 39-45V |
| Stroom | 1-1.5A |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslenspakket |
| Materiaal van de module | 2.0 mm Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Gebruikt in verschillende UV-drukindustrieën, verf, |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
Waarom u ons kiest
1) Goede prijs
We bieden de rechtstreekse verkoopprijs van de fabrikant.
2) Kwaliteitsborging
We hebben ons eigen R&D team, elk product heeft een professionele test voor verzending.
3) Op maat gemaakte service
We kunnen producten aanpassen aan uw behoefte.
4) Dienst na verkoop
We bieden superieure en tijdige pre-sales advies en after-sales service,
Alle vragen over UV-LED worden binnen 12 uur beantwoord door een professionele ingenieur.
Veelgestelde vragen
Q1. Bent u een fabriek?
A: Ja! Wij zijn een fabriek in Shenzhen. Wij produceren al zeven jaar UV LED producten.
Q2. Wat zijn uw belangrijkste producten?
A: UV-LED-lampkralen; UV-LED-module; UV-LED-eenvoudige lamp en UV-apparatuur.
Q3. Hebt u MOQ-beperkingen voor LED-verlichtingsbestellingen?
Eén is ook acceptabel.
Q4. Kunnen we producten aanpassen?
A: Ja, we kunnen produceren volgens uw eisen of technische tekeningen.
Q5. Hoe zit het met de kwaliteit van de LED's?
A: Maak je geen zorgen over de kwaliteit. Ons bedrijf is de belangrijkste producent van LED's in China.
De betaling kan T/T-transactie zijn.
Q6. Mag ik mijn logo erop zetten?
A: Natuurlijk. Het logo kan worden gemaakt volgens uw vereisten zodra u onze MOQ bereikt.
Q7. Kan de UV-intensiteit worden verstelbaar?
A: Ja, de intensiteit is 0-100% instelbaar.
Hoeveel dagen heb je nodig om de bestelling voor te bereiden?
A: We hebben 3-7 dagen nodig voor een normale bestelling, een aangepaste productcyclus is 15-20 dagen.
Q9. Wat is de golflengte van de UV Curing LED lamp?
A: De golflengte van UV LED lamp is meestal 365-405nm, de golflengte voor inkjet printer is 395nm,
385/395nm voor de drukmachine, 365nm voor UV lijm.
Q10. Welk merk LED-chip gebruikt u?
A: De LED-chipmerken die we gebruiken zijn LG, Epileds, Seoul.
Wat is het materiaal van de lamp en de lens?
A: Het materiaal van de lamp is aluminium en de lens is kwarts.
V12: Kan ik mijn logo erop zetten?
Het logo kan volgens uw wensen worden gemaakt als u ons MOQ bereikt heeft.
Q13:Wat is de koelmethode?
A:De meeste UV-LED's zijn voornamelijk waterkoelend, maar we kunnen ook luchtkoelen.
Alles kan worden aangepast volgens uw eisen.
Zaken die aandacht nodig hebben
Een warme herinnering, om onze producten de beste prestaties te laten leveren,en om de
de klanten bij het gebruik van het product, moet u aandacht schenken aan:
1) De lastijd mag niet langer dan 3 s zijn;
2) De lastemperatuur moet lager zijn dan 260 graden Celsius.
3) Terugstroomlassen is slechts één keer toegestaan.
4) Bij het lassen moet de positieve en negatieve polariteit worden onderscheiden en moet de lens worden vermeden om schade aan de lens te voorkomen.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.comBedankt voor uw aandacht.