Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LEIDENE Module 3246
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandel
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-LED-module 3246 |
Stroom: |
160W |
Modulegrootte: |
32,5 mm * 46 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
31 mm * 27,5 mm |
Spanning: |
104-120V |
Huidig: |
1-1.5A |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
UV-LED-module 3246 |
Stroom: |
160W |
Modulegrootte: |
32,5 mm * 46 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
31 mm * 27,5 mm |
Spanning: |
104-120V |
Huidig: |
1-1.5A |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
UV-LED-module 160W Naadloos naaien Dimmable high power UV LED-module
| Productnaam | UV-LED-module 3246 |
| Kracht | 160 W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 16 stuks |
| Diodetype | 6565/6868 smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Zienhoek van de lens | 60graad |
| Grootte van de module | 32.5mm*46mm*2.0mm |
| Lichtgrootte | 31 mm*27,5 mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 104-120V |
| Stroom | 1-1.5A |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslenspakket |
| Materiaal van de module | 2.0 mm Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Gebruikt in verschillende UV-drukindustrieën, verf, |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
Waarom u ons kiest
1) Goede prijs
We bieden de rechtstreekse verkoopprijs van de fabrikant.
2) Kwaliteitsborging
We hebben ons eigen R&D team, elk product heeft een professionele test voor verzending.
3) Op maat gemaakte service
We kunnen producten aanpassen aan uw behoefte.
Veelgestelde vragen
Q1: Heeft u uw eigen fabriek?
A1:Ja! We hebben onze eigen fabriek in Shenzhen. We produceren UV LED product sinds 2015.
Q2: Ondersteunt u OEM, ODM-service?
A2: Ja, we ondersteunen OEM/ODM-service.
Q3:Wat zijn uw belangrijkste producten?
A3:UV-LED-lampkralen; UV-LED-module; UV-LED-eenvoudig licht. enz.
Q4: Heeft u een MOQ limiet voor led licht bestelling?
A4:Nee, één is ook aanvaardbaar.
V5:Wat zijn uw gebruikelijke betalingsvoorwaarden voor bestellingen?
A5:T/T,D/P D/A,Creditcard,PayPal.We accepteren meerdere betaalmethoden.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.comBedankt voor uw aandacht.