Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LEIDENE Module 5635
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 2 stuks
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-LED-module 5635 |
Stroom: |
60W |
Modulegrootte: |
56,5 mm * 35 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
56,5 mm * 10 mm |
Spanning: |
34-38V |
Huidig: |
1.-1.4A |
LED-chips: |
LG/Epileds/Seoul |
Inkapselingsproces: |
Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslampen |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
UV-LED-module 5635 |
Stroom: |
60W |
Modulegrootte: |
56,5 mm * 35 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
56,5 mm * 10 mm |
Spanning: |
34-38V |
Huidig: |
1.-1.4A |
LED-chips: |
LG/Epileds/Seoul |
Inkapselingsproces: |
Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslampen |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
UV LED Module 60W uv led uithardingslamp uv high power chip uv led smd
| Productnaam | UV LED Module 5635 |
| Vermogen | 60W |
| Kleur | UV |
| Aantal lampkralen | 20 stuks |
| Diodetype | 3535 smd |
| Lensmateriaal van diode | Kwarts |
| Kijkhoek van de lens | 60 graden |
| Moduleafmetingen | 56,5 mm*35 mm*2,0 mm |
| Lichtgevende afmetingen | 56,5 mm*10 mm |
| Golflengte | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Spanning | 34-38V |
| Stroom | 1-1,4A |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Verpakkingsproces | Hoge temperatuur kwarts lens verpakking |
| Module materiaal | 2,0 mm koperen substraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Toepassen in diverse UV-printindustrieën, schilderen, |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
Waarom kiezen voor ons
1) Goede prijs
Wij bieden de directe verkoopprijs van de fabrikant.
2) Kwaliteitsborging
We hebben ons eigen R&D-team, elk product wordt professioneel getest voor verzending.
3) After-sales service
Wij bieden superieure en tijdige pre-sales adviezen en after-sales service,
Alle vragen over UV LED worden binnen 12 uur beantwoord door een professionele ingenieur.
Veelgestelde vragen
V1. Bent u een fabriek?
A: Ja! Wij zijn een fabriek in Shenzhen. Wij produceren al zeven jaar UV LED-producten.
V2. Wat zijn uw belangrijkste producten?
A: UV LED lampkralen; UV LED module; UV LED enkele lamp en UV-apparatuur.
V3. Heeft u MOQ-beperkingen voor LED-lichtbestellingen?
Nee! Eén is ook acceptabel.
V4. Kunnen we producten aanpassen?
A: Ja! Wij kunnen produceren volgens uw eisen of technische tekeningen.
V5. Wat zal de levertijd zijn en wat zal de betalingswijze zijn?
A: Onze levertijd zal 3-10 dagen zijn.
De betaling kan een T/T-transactie zijn.
V6. Hoe de bestelling te verwerken?
A: 1. Laat ons uw vereiste weten.
2. Wij maken een offerte en geven ons advies.
3. Wij maken een PI nadat u de offerte heeft bevestigd.
4. U betaalt na controle van de details.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com , Bedankt voor uw aandacht.