Productdetails
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LEIDENE Module 14510
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 2 stuks
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-LED-module 14510 |
Stroom: |
180W |
Modulegrootte: |
140 mm * 10 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
133 mm * 6,5 mm |
Spanning: |
117-135V |
Huidig: |
1-1.5A |
LED-chips: |
Epileds / LG / Seoul |
Inkapselingsproces: |
Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslampen |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
UV-LED-module 14510 |
Stroom: |
180W |
Modulegrootte: |
140 mm * 10 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
133 mm * 6,5 mm |
Spanning: |
117-135V |
Huidig: |
1-1.5A |
LED-chips: |
Epileds / LG / Seoul |
Inkapselingsproces: |
Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslampen |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
UV LED Module 180W uithardingslicht Lineaire lichtbron uithardingskwartslens
| Productnaam | UV LED Module 14510 |
| Vermogen | 180W |
| Kleur | UV |
| Aantal lampkralen | 18 stuks |
| Diodetype | 6565/6868 smd |
| Lensmateriaal van diode | Kwarts |
| Kijkhoek van de lens | 60 graden |
| Moduleafmeting | 145mm*10mm*2.0mm |
| Lichtgevende afmeting | 133mm*6.5mm |
| Golflengte | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Spanning | 117-135V |
| Stroom | 1-1.5A |
| Chipmateriaal | Seoul, Epileds,LG |
| Inkapselingsproces | Hoge temperatuur kwartslens verpakking lampkralen |
| Module materiaal | 2.0mm Koperen substraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Toepassen in diverse UV-printindustrieën, schilderen, UV-inkten, UV-lijmen en touchscreens. |
| Oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
Reden om ons te kiezen?
1) Eerlijke prijzen
Onze prijzen zijn groothandelsprijzen van de fabriek.
2) Kwaliteitscontrole
Ons productieteam bestaat uit zeer bekwame professionals die de kwaliteit van elk product controleren voordat het wordt verzonden.
3) Maatwerkopties
Wij bieden aangepaste producten volgens uw behoeften.
4) Klantenservice na verkoop
Wij bieden getraind klantenservicepersoneel voor onze klanten om al uw problemen op te lossen.
FAQ
V1: Wat zijn uw gebruikelijke betalingsvoorwaarden voor bestellingen?
A: T/T, D/P D/A, Creditcard, PayPal. Wij accepteren meerdere betaalmethoden.
V2: Over logistiek?
A: Normaal gesproken verzenden we de producten per express, maar we kunnen de verzending regelen volgens uw behoeften.
V3: Is er korting voor bulkbestellingen?
A: Ja, als u een bulkbestelling nodig heeft of aangepaste producten wilt, kunnen we een groothandelsprijs bieden.
V4: Hoe plaats ik een bestelling?
A: Als u een bestelling wilt plaatsen, stuur ons dan gerust een e-mail met een aanvraag of neem online contact met ons op via trademanager,
we zullen u binnen 24 uur (werkdag) antwoorden.
V5: Zijn alle foto's echte foto's?
A: Ja, de foto's van alle producten op deze pagina zijn 100% echt door ons geschoten.
V6: Hoe zit het met de kwaliteit van de LED's?
A: Maakt u zich geen zorgen over de kwaliteit. Ons bedrijf is de belangrijkste fabrikant van LED's in China.
Onze producten worden sinds 2014 wereldwijd geëxporteerd.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com , Bedankt voor uw aandacht.