Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LEIDENE Module 2222
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 2 stuks
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-LED-module 2222 |
Stroom: |
20W |
Modulegrootte: |
22 mm * 22 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
14mm*6.5mm |
Spanning: |
13-15V |
Huidig: |
1-1.5A |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
UV-LED-module 2222 |
Stroom: |
20W |
Modulegrootte: |
22 mm * 22 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
14mm*6.5mm |
Spanning: |
13-15V |
Huidig: |
1-1.5A |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
UV-LED-module 20W High Power UV Led Curing Lamp 365nm 385nm 395nm 405nm
| Productnaam | UV-LED-module 2222 |
| Kracht | 20W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 2 stuks |
| Diodetype | 6565 smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | van siliciumgel of kwarts |
| Zienhoek van de lens | 30, 60, 90, 120 graden |
| Grootte van de module | 22 mm*22 mm*2,0 mm |
| Lichtgrootte | 14 mm*6,5 mm |
| Waallengte | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Spanning | 13-15V |
| Stroom | 1-1.5A |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslenspakketmodule |
| Materiaal van de module | 2.0 mm Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Gebruikt in verschillende UV-drukindustrieën, verf, |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
Veelgestelde vragen
Q1. Bent u een fabriek?
A: Ja! Wij zijn een fabriek in Shenzhen. Wij produceren al zeven jaar UV LED producten.
Q2. Wat is uw belangrijkste product?
A: UV-LED-lampkralen; UV-LED-module; UV-LED-eenvoudige lamp en UV-apparatuur.
2Wat is de levertijd en de betaalmethode?
Het duurt 3-7 dagen voor reguliere producten, 15-20 dagen voor aangepaste producten
De betaalmethode kan T/T zijn.
Vraag 3: Over logistiek?
A: Meestal verzenden we de producten per express, maar we kunnen de levering regelen volgens uw behoeften.
EenVerklaring ofLED-module
UV-LED-modules worden hoofdzakelijk gebruikt in het afdrukken van verharding, anti-vervalsing identificatie, zuivering (water, lucht, enz.) velden, computer data opslag en UV printer.met de ontwikkeling van de technologieIn de toekomst zullen nieuwe toepassingen blijven verschijnen om de oorspronkelijke technologie en producten te vervangen.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com Bedankt voor uw aandacht.