Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: UV LEIDENE Module 4080
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandel
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
UV-LED-module 4080 |
Stroom: |
300W |
Modulegrootte: |
40 mm * 80 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
40 mm * 48 mm |
Spanning: |
39-45V |
Huidig: |
5-7.5A |
Productnaam: |
UV-LED-module 4080 |
Stroom: |
300W |
Modulegrootte: |
40 mm * 80 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende maat: |
40 mm * 48 mm |
Spanning: |
39-45V |
Huidig: |
5-7.5A |
300W UV LED-module Hoog vermogen 6868 10W LED-chip UV LED UV-curing licht 365nm 395nm
| Productnaam | UV-LED-module 4080 |
| Kracht | 300 W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 30 stuks |
| Diodetype | 6565 smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Zienhoek van de lens | 30, 60, 90, 120 graden |
| Grootte van de module | 40 mm*80 mm*2,0 mm |
| Lichtgrootte | 40 mm*48 mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 39-45V |
| Stroom | 5-7.5A |
| Chipmateriaal | LG, Seoul, Epileds |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslens verpakkingslamp |
| Materiaal van de module | 2.0 mm Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Gebruikt in verschillende UV-drukindustrieën, verf, |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
Waarom u ons kiest
1) Goede prijs
We bieden de rechtstreekse verkoopprijs van de fabrikant.
2) Kwaliteitsborging
We hebben ons eigen R&D team, elk product heeft een professionele test voor verzending.
3) Op maat gemaakte service
We kunnen producten aanpassen aan uw behoefte.
4) Pre- en naverkoopservice
We hebben een professioneel verkoopteam om uw vragen online te beantwoorden, meestal binnen 12 uur.
Veelgestelde vragen
Q1. Bent u een fabriek?
A: Ja! Wij zijn een fabriek in Shenzhen. Wij produceren al zeven jaar UV LED producten.
Q2. Wat zijn uw belangrijkste producten?
A: UV-LED-lampkralen; UV-LED-module; UV-LED-eenvoudige lamp en UV-apparatuur.
Q3. Hoe zit het met de kwaliteit van de LED's?
A: Maak je geen zorgen over de kwaliteit. Ons bedrijf is de belangrijkste producent van LED's in China.
De betaling kan T/T-transactie zijn.
Q4. Kan de UV-intensiteit verstelbaar zijn?
A: Ja, de intensiteit is 0-100% instelbaar.
Hoeveel dagen heeft u nodig om de bestelling voor te bereiden?
A: We hebben 3-7 dagen nodig voor een normale bestelling, een aangepaste productcyclus is 15-20 dagen.
KenmerkenofLED-module
• Hoog vermogen en efficiëntie, hoge betrouwbaarheid
• Lange levensduur, gebrek aan licht
• milieubescherming, energiebesparing
• Beschermingsinrichting met Zenerdiode
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com Bedankt voor uw aandacht.