Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: 360W UV-hardingslamp
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandelen
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Verpakking
Levertijd: 10-15 Werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 10000
Type: |
UV-uithardingslamp |
Stroom: |
360W |
Maat: |
140 mm*50 mm*24 mm |
Lichtgevende maat: |
120mm*20mm |
Uithardingstijd: |
2-3s |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Koelmodus: |
Waterkoeling |
Sollicitatie: |
Druk, coating, UV-inkt |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Kleur uitzenden: |
UV |
Spanning: |
110v-220v |
Controlemodus: |
Automatisch handboek, |
Functie: |
Goedkwaliteit waterkoelsysteem |
Diodetype: |
3535 smdtype |
Uithardingssnelheid: |
2-3s/time |
Lichtbron: |
UV-LED |
Type: |
UV-uithardingslamp |
Stroom: |
360W |
Maat: |
140 mm*50 mm*24 mm |
Lichtgevende maat: |
120mm*20mm |
Uithardingstijd: |
2-3s |
Golflengte: |
365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
Koelmodus: |
Waterkoeling |
Sollicitatie: |
Druk, coating, UV-inkt |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Kleur uitzenden: |
UV |
Spanning: |
110v-220v |
Controlemodus: |
Automatisch handboek, |
Functie: |
Goedkwaliteit waterkoelsysteem |
Diodetype: |
3535 smdtype |
Uithardingssnelheid: |
2-3s/time |
Lichtbron: |
UV-LED |
360W UV-uithardingssysteem Kenmerken
Extra lange levensduur;
Energiebesparing: bespaar 80% elektrische energie vergeleken met kwiklampen;
Milieuvriendelijk: geen kwik. Geen ozon;
Geen opwarmtijd;
Lage temperatuur;
UV-output aanpassing: Van 1% tot 100%;
Meerdere besturingsmodi: Schakelen, Spanning of andere.
Specificatie van UV LED-uithardingssysteem
| Artikel | UV LED-uithardingssysteem 360W voor printen |
| Vermogen | 360W |
| Kleur | UV |
| Diodetype | 3535 smd type |
| Afmeting | 140mm*50mm*24mm |
| Lichtgevende afmeting | 120mm*20mm |
| Product | Twee lampen met één voeding |
| Golflengte | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Koelsysteem | Watergekoeld |
| Toepassing | Toepassen in diverse drukkerijen, schilderen en lijm. |
| optioneel | Enkele lamp, lamp + voeding, lamp + voeding + watertank |
| Levensduur (uren) | 15000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
Over het 360W UV-uithardingssysteem
Het ergonomische compacte, lichtgewicht en gebruiksvriendelijke ontwerp zorgt voor comfort tijdens langdurig gebruik, en biedt
optimale controle voor precieze toepassingen. De milieuvriendelijke krachtige UV LED-modules vervangen effectief traditionele
kwiklampen, kunnen warmtegevoelige materialen comfortabel uitharden en verminderen het stroomverbruik en de milieu-impact.
De efficiëntie overtreft traditionele uithardingsmethoden, waardoor de productiviteit wordt verhoogd zonder in te leveren op kwaliteit. Het is veelzijdig
en betrouwbaar en is geschikt voor elektronica, assemblage van medische apparaten, autoreparaties en meer.
Veelgestelde vragen
V1. Hoe wordt de zending geleverd?
A1: Over het algemeen kunnen we de producten verzenden via DHL, UPS, FEDEX express etc. Voor producten met een groot gewicht en waarde
stellen we voor om per schip te verzenden.
V2. Wat is het emissievenster dat ik nodig heb?
A2: Het hangt af van uw uithardingsgebied. Of u kunt ons uw gebied vertellen en wij zullen u onze beste oplossing aanbevelen.
V3. Hoe kies ik de golflengte?
A3: Onze normale golflengte is 365nm, 385nm, 395nm en 405nm. Verschillende toepassingen gebruiken verschillende golflengtes.
Of u kunt ons informeren om te bevestigen.
V4: Hoe plaats ik een bestelling?
A4: U kunt de verzendkosten en kortingsinformatie online bekijken en direct een bestelling plaatsen op deBuitenlandse handelsplatform betaling.
Of u kunt contact met ons opnemen voor de bestelgegevens, wij zullen u binnen enkele minuten antwoorden.
V5: Hoe zit het met de after-sales service?
A5: YM levert reserveonderdelen voor vervanging, en 24 uur online en video technische ondersteuning.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.