Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-K5-5020 UV-LED-MODULE
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandelen
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
YM-K5-5020 UV-LED-MODULE |
Stroom: |
50W |
Modulegrootte: |
50 mm * 20 mm * 2 mm |
Lichtgevende maat: |
50 mm*7 mm |
Spanning: |
32,5-37,5V |
Huidig: |
1-1.4A |
LED-chips: |
Epils / LG / Seoul |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-K5-5020 UV-LED-MODULE |
Stroom: |
50W |
Modulegrootte: |
50 mm * 20 mm * 2 mm |
Lichtgevende maat: |
50 mm*7 mm |
Spanning: |
32,5-37,5V |
Huidig: |
1-1.4A |
LED-chips: |
Epils / LG / Seoul |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Voordelen van het product
1In termen van sproeiing: gewone telefoonhoes sproeiing, cosmetische hoes sproeiing, Plastic sproeiing van MP3 kleine
schelpen voor huishoudelijke apparaten en andere materialen
2. Druk: schermdrukken, offsetprinten, 5-kleurprinten, enz. Gebruik UV-hardingslampen om UV-inkt te drogen.
3In de schoenenindustrie is het gebruik van ultraviolette straling om het materiaal op de zool van de schoen te verlichten.
Het veroorzaakt een chemische reactie en zorgt voor een goede affiniteit tussen de lijm en de zool en de bovenkant.
4In de houtindustrie wordt het gebruikt om UV-verf op het oppervlak te herstellen.
van UV-coatings (zoals lakken) in verschillende aspecten, zoals slijtvastheid, wrijvingsvermogen, zuur- en alkalisch bestand,
weerweerstand, enz.
5. Polijst voor ambachten: zolang het oppervlak van ambachten met UV-polijst olie wordt behandeld, kunnen UV-lampen worden gebruikt.
36W UV-LED-module Productbeschrijving
| Productnaam |
YM-K5-5020 LED-module |
| Kracht | 50 W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 5 stuks |
| Diodetype | 6565 smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Zienhoek van de lens | 60, 120 graden |
| Grootte van de module | 50 mm*20 mm*2 mm |
| Lichtgrootte | 50 mm*7 mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 32.5-37.5V |
| Stroom | 1-1.4A |
| Chipmateriaal | SeoulLG.Epileps. |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslenspakketlamp |
| Materiaal van de module | 2.0 mm Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 15000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Toepassen in verschillende UV-drukindustrieën, verf, UV-inkt, UV-lijmen en touchscreens. |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
OnzeUV-LED-hardingsystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, de decoratie-industrie, de bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten merk inkjet sproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en soorten printers
Hieronder vallen flatbedprinters, roll-to-rollprinters, grootformaatprinters, inkjetprinters, digitale printers, roterende pers enz.
Veelgestelde vragen
Q1.Wat is jouw LED-chip?
A: We gebruiken Korea LG,Seoul,Taiwna Epileds over het merk LED-chip
Q2. Wat is de levensduur van UV-LED?
A: De levensduur van de LED-chip bedraagt theoretisch 20.000 uur.
Q3. Wat is de garantie?
A: Alle producten kunnen garantie voor een jaar, als alle onderdelen beschadigd in de garantie, kunnen we de onderdelen te leveren gratis, maar je moet terug te sturen van de UV LED lamp en stroomvoorziening of waterkoeler,andere onderdelen niet nodig terug te sturen.
Q4. Kunnen we het product aanpassen?
A: Ja, we kunnen de producten produceren volgens uw eisen.
V. Wat zijn uw gebruikelijke betalingsvoorwaarden voor bestellingen?
A:Buitenlandse handelsplatform. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, BANK TRANSFER VISA/MASTERCARD etc. Meer betalingsvoorwaarden kunnen worden verstrekt.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com Bedankt voor uw aandacht.