Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-K6-5025 UV-LED-MODULE
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandelen
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 10000
Productnaam: |
YM-K6-5025 UV-LED-MODULE |
Stroom: |
60W |
Modulegrootte: |
50 mm * 25 mm * 2 mm |
Lichtgevende maat: |
50 mm*7 mm |
Spanning: |
39-45V |
Huidig: |
1-1.4A |
LED-chips: |
Epils / LG / Seoul |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-K6-5025 UV-LED-MODULE |
Stroom: |
60W |
Modulegrootte: |
50 mm * 25 mm * 2 mm |
Lichtgevende maat: |
50 mm*7 mm |
Spanning: |
39-45V |
Huidig: |
1-1.4A |
LED-chips: |
Epils / LG / Seoul |
Inkapselingsproces: |
Quartz Lens -pakketmodule met hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Voordelen van het product
60W UV-LED-module Productbeschrijving
| Kracht | 60 W |
| Kleur | UV-straling |
| Aantal lampenkralen | 6 stuks |
| Diodetype | 6565 smd |
| Materiaal van de diode voor de lens | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Zienhoek van de lens | 60, 120 graden |
| Grootte van de module | 50 mm*25 mm*2 mm |
| Lichtgrootte | 50 mm*7 mm |
| Waallengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm. |
| Spanning | 39-45V |
| Stroom | 1-1.4A |
| Chipmateriaal | SeoulLG.Epileps. |
| Inkapselingsproces | Hoogtemperatuur kwartslenspakketlamp |
| Materiaal van de module | 2.0 mm Kopersubstraat |
| Levensduur (uren) | 15000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Toepassen in verschillende UV-drukindustrieën, verf, UV-inkt, UV-lijmen en touchscreens. |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
OnzeUV-LED-hardingsystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, de decoratie-industrie, de bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten merk inkjet sproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en soorten printers
Hieronder vallen flatbedprinters, roll-to-rollprinters, grootformaatprinters, inkjetprinters, digitale printers, roterende pers enz.
Veelgestelde vragen
Q1: Kunnen uw producten etiket, verpakking, ontwerp - op maat worden gemaakt?
A: Ja, we bieden op maat gemaakte diensten aan.
V2: Wat is uw maandelijkse productiecapaciteit?
A: De productiecapaciteit van onze fabriek bedraagt 10.000 stuks verlichtingssystemen per maand.
V3: Wat is uw minimale orderhoeveelheid?
A: MOQ 2 set, maar we accepteren ook monsterbestelling voor kwaliteitsklanten.
V4: Kan ik een monster krijgen voor kwaliteitscontrole?
A: Ja, we bieden een monster aan.
V5: Hoe snel is de doorlooptijd?
A: Voor steekproefbestelling 3-5 dagen. Voor bulkbestelling 9-15 dagen.
V6: Hoe lang is de levensduur van uw verlichtingssystemen?
A: Onze verlichtingssystemen kunnen ten minste 3 jaar werken, deze lampen moeten regelmatig worden vervangen.
V7: Hoe kunt u de kwaliteit garanderen?
A: Professionele productkwaliteitsinspectie team zorgt voor de bestelling defecte koers; anders nemen wij de volledige verantwoordelijkheid
volgens ons gezonde after-sales support systeem.
V8: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: Betalingsvoorwaarden verschillen per land. In het algemeen 70% T/T vooraf, 30% saldo vóór verzending.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com Bedankt voor uw aandacht.