Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-350W -20555 UV-uithardingssysteem
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Een
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: Dagen
Betalingscondities: T/T, Bankoverschrijving, Alibaba, Express
Levering vermogen: 1000000 stuks per maand
Productnaam: |
YM-350W-20555 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
350W |
Maat: |
265*81*97MM |
Lichtgevende maat: |
205*55 mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-350W-20555 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
350W |
Maat: |
265*81*97MM |
Lichtgevende maat: |
205*55 mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-350W-20555 UV Uithardingssysteem Toepassing
1. Vraag en adviesondersteuning
2. 24-uurs online diensten
3. Machine met uv led uithardingssysteem printeffect video is voor u beschikbaar
4. U bent van harte welkom om onze fabriek te bezoeken.
5. U kunt maatwerkproductie en verpakking ontvangen.
6: Laag energieverbruik, slechts 20% van de gewone uv-lamp
7: Geen kwik, geen ozon, milieuvriendelijk
8: Koude lichtbron, lage temperatuur
9: Stabiele output, hoge uniformiteit.
| Artikel | YM-350W-20555UV Uithardingssysteem |
| Vermogen | 350W |
| Kleur | UV |
| Diodetype | 3535 smd |
| Afmeting | 265mm*81mm*97mm |
| Lichtgevende Afmeting | 205mm*55mm |
| Lensmateriaal | Hoge temperatuurbestendige lens |
| Golflengte | 365/385/395/405nm |
| Koelschema | Luchtkoeling |
| Toepassing | Toepassen in diverse drukkerijen, schilderen en lijm. |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
![]()
Onze UV LED uithardingssystemen worden veel gebruikt in de glasindustrie, decoratie-industrie, bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor allerlei merken inkjetsproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en allerlei printers
inclusief flatbed printers, roll-to-roll printers, grootformaat printers, inkjet, digitale printers, rotatiepersen etc.
Veelgestelde vragen
V1. Wat is het complete UV LED uithardingssysteem inclusief?
A:Het complete UV LED uithardingssysteem inclusief UV LED Uithardingscontroller + UV LED Lampkop.
V2. Wat is de buitenverpakking van het product?
A: We gebruiken zeer sterke kartonnen verpakkingen en houten kisten speciaal voor export om ervoor te zorgen dat de goederen veilig bij de klanten kunnen worden afgeleverd.
V3. Hoe een bestelling voor een UV LED uithardingssysteem te plaatsen?
A:Laat ons eerst uw vereisten of toepassing weten. Ten tweede citeren we volgens uw vereisten of onze suggesties.
Ten derde bevestigt de klant de monsters en plaatst een aanbetaling voor een formele bestelling. Ten vierde regelen we de productie.
V4. Is het oké om mijn logo op het UV LED uithardingssysteem te printen?
A:Ja. Gelieve ons formeel te informeren vóór onze productie en de ontwerpbewijs eerst te bevestigen op basis van ons monster.
V5. Biedt u garantie en installatieservice voor de producten?
A:Ja, we bieden 15000 uur service en 1 jaar gratis garantie. De installatieservice kan worden verleend, maar moet worden betaald volgens
verschillende landen en verschillende systemen.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com , Bedankt voor uw aandacht.