Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-350W-20030 UV-uithardingssysteem
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Een
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: Dagen
Betalingscondities: T/T, Bankoverschrijving, Alibaba, Express
Levering vermogen: 1000000 stuks per maand
Productnaam: |
YM-350W-20030 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
350W |
Maat: |
230 mm*50 mm*100 mm |
Lichtgevende maat: |
200mm*30mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-350W-20030 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
350W |
Maat: |
230 mm*50 mm*100 mm |
Lichtgevende maat: |
200mm*30mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-350W-20030Toepassing van UV-hardingsystemen
1. Hoge lichtsterkte;
2Energiebesparing: 80% besparing op elektriciteit dan bij kwiklampen
3. UV-uitstoot aanpassing: van 5% tot 100%
4Meerdere besturingsmodi: constante stroom, pedalbesturing, intelligente optische en handmatige modus
5: Foto-elektrische inductie, onmiddellijk aan/uit, geen voorverhitting vereist.
6: laag energieverbruik, slechts 20% van de gewone UV-lamp
7: Geen kwik, geen ozon, milieuvriendelijk
8: Koude lichtbron, lage temperatuur
9Stabiel vermogen, hoge uniformiteit.
| Artikel 1 | YM-350W-20030 UV-curing systeem |
| Kracht | 350 W |
| Kleur | UV-straling |
| Diodetype | 3535 |
| Grootte | 230 mm*50 mm*100 mm |
| Lichtgrootte | 200 mm*30 mm |
| Lensmateriaal | Hoogtemperatuurbestendige lens |
| Waallengte | 365/385/395/405nm |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Toepassing | Toepassen in verschillende drukindustrieën, verf en lijm. |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
![]()
OnzeUV-LED-hardingsystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, de decoratie-industrie, de bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten merk inkjet sproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en soorten printers
Hieronder vallen flatbedprinters, roll-to-rollprinters, grootformaatprinters, inkjetprinters, digitale printers, roterende pers enz.
Veelgestelde vragen
Q1. Kunnen alle producten op maat gemaakt worden?
A:- Ja, dat klopt.Al onze producten kunnen gemaakt worden door de details die u verstrekt.
Q2. Wat is de buitenverpakking van het product?
A: kartonnen of houten verpakkingen.
Q3. Verwerkingscyclus?
A: Sommige producten hebben we op voorraad.5-12dagen te maken.
Q4: Wat is uw garantie?
Eén.een jaar garantie.
Alle producten worden getest voor verzending.
V5: Is het goed om mijn logo op UV LED-hardingssysteem te drukken?
Ja, informeer ons officieel voor de productie.
V6:Welke certificaten heeft u?
A: CE,RoHS,SGS-authenticatie al geslaagd
Q7:Wcap is de levensduur van de UV LEDLampere?
A:Delevensduur meer dan 20000 uur.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com Bedankt voor uw aandacht.