Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-1200W-610250 UV-uithardingssysteem
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Een
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: Dagen
Betalingscondities: T/T, Bankoverschrijving, Alibaba, Express
Levering vermogen: 1000000 stuks per maand
Productnaam: |
YM-1200W-610250 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
1200W |
Maat: |
650 mm*305 mm*95 mm |
Lichtgevende maat: |
610 mm*250 mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-1200W-610250 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
1200W |
Maat: |
650 mm*305 mm*95 mm |
Lichtgevende maat: |
610 mm*250 mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-1200W-610250Toepassing van UV-hardingsystemen
| Artikel 1 | YM-1200W-610250 UV-curing systeem |
| Kracht | 1200 W |
| Kleur | UV-straling |
| Diodetype | 3535 |
| Grootte | 650 mm*305 mm*95 mm |
| Lichtgrootte | 610 mm*250 mm |
| Lensmateriaal | Hoogtemperatuurbestendige lens |
| Waallengte | 365/385/395/405nm |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Toepassing | Toepassen in verschillende drukindustrieën, verf en lijm. |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
![]()
OnzeUV-LED-hardingsystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, de decoratie-industrie, de bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten merk inkjet sproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en soorten printers
Hieronder vallen flatbedprinters, roll-to-rollprinters, grootformaatprinters, inkjetprinters, digitale printers, roterende pers enz.
Veelgestelde vragen
Q1: Kunnen uw producten etiket, verpakking, ontwerp - op maat worden gemaakt?
A: Ja, we bieden op maat gemaakte diensten aan.
V2: Wat is uw maandelijkse productiecapaciteit?
A: De productiecapaciteit van onze fabriek bedraagt 5000 sets UV-hardingsystemen per maand.
V3: Wat is uw minimale orderhoeveelheid?
A: Normaal gesproken MOQ 50pcs, maar we accepteren ook kleine monster bestelling.
V4: Kan ik een monster krijgen voor kwaliteitscontrole?
A: Ja, we bieden een monster aan.
V5: Hoe snel is de doorlooptijd?
A: Voor monsterbestelling, 3-7 dagen.8 tot 16dagen.
V6: Wat is de levensduur van uw UV-hardingsystemen?
A: Onze UV-hardingsystemen kunnen ten minste 3 jaar werken, deze lampen moeten regelmatig worden vervangen.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com Bedankt voor uw aandacht.