Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-28KL5675 UV-LED-module
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandelen
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 100000
Productnaam: |
YM-28KL5675 UV-LED-module |
Stroom: |
280W |
Modulegrootte: |
56 mm * 75 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende grootte: |
56 mm * 30 mm |
Spanning: |
45.5-52,5 V |
huidig: |
4-5.6A |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-28KL5675 UV-LED-module |
Stroom: |
280W |
Modulegrootte: |
56 mm * 75 mm * 2,0 mm |
Lichtgevende grootte: |
56 mm * 30 mm |
Spanning: |
45.5-52,5 V |
huidig: |
4-5.6A |
LED-chips: |
Optioneel (LG/ Epils/ Seoul) |
Inkapselingsproces: |
Kwartslens op hoge temperatuur |
Bekijk hoek van de lens: |
60 graden |
Garantie: |
1 jaar |
UV-LED-module 280W krachtige UV-led-module Lijnlichtbron
1. Lange levensduur tot meer dan 20.000 uur
2. Snelle reactie, onmiddellijke start zonder voorverwarmen
3. Aanpasbare golflengte en kracht voor verschillende behoeften
4. Het ontwerp met geforceerde luchtkoeling verlengt de levensduur van de module
5. Verval bij weinig licht, consistent uithardingseffect op lange termijn
6. Hoge uithardingsefficiëntie, verbetering van de productiesnelheid
| Productnaam | UV-LED-module 5675 |
| Stroom | 280W |
| Kleur | UV |
| Aantal lampkralen | 28 stuks |
| Diodetype | 6565/6868 smd |
| Lensmateriaal van diode | Kwarts |
| Kijkhoek van de lens | 60 graden |
| Modulegrootte | 56 mm * 75 mm * 2,0 mm |
| Lichtgevende grootte | 56 mm * 30 mm |
| Golflengte | 365 nm, 385 nm, 395 nm, 405 nm |
| Spanning | 45,5-52,5V |
| Huidig | 4-5,6A |
| Chipmateriaal | LG, Seoel, Epileds |
| Inkapselingsproces | Kwartslenspakket voor hoge temperaturen |
| Modulemateriaal | Koperen substraat |
| Levensduur (uren) | 20000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Toepassen in verschillende UV-drukindustrieën, schilderen, |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
![]()
OnsUV LED-uithardingssystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, decoratie-industrie, bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten inkjetspuittoestellen zoals Konika, Xaar, Ricoh en soorten printers
inclusiefflatbedprinter, roll-to-roll-printer, grootformaatprinter, inkjet, digitale printer, rotatiepers enz.
Veelgestelde vragen
Q1: heeft u uw eigen fabriek?
A1: Ja! Wij hebben onze eigen fabriek in Shenzhen. Sinds 2015 produceren wij UV-LED-producten.
Q2: Ondersteunt u OEM-, ODM-service?
A2: Ja! Wij ondersteunen OEM / ODM-service op maat.
Q3: Wat zijn uw belangrijkste producten?
A3: UV LED-lampkraal; UV-LED-module; UV-LED enkel licht.etc.
Vraag 4: Heeft u een MOQ-limiet voor led-lichtbestelling?
A4: Nee! Eén is ook acceptabel.
Vraag 5: Wat zijn uw gebruikelijke betalingsvoorwaarden voor bestellingen?
A5:T/T,D/PD/A, PayPal. Wij accepteren meerdere betaalmethoden.
Vraag 6: Hoe lang duurt het voordat mijn bestelling wordt verzonden?
A6: Het duurt meestal 3-7 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com , Bedankt voor uw aandacht.