Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YM
Certificering: High-tech Enterprise Certificate
Modelnummer: YM-700W-20555 UV-uithardingssysteem
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Een
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton
Levertijd: Dagen
Betalingscondities: T/T, Bankoverschrijving, Alibaba, Express
Levering vermogen: 1000000 stuks per maand
Productnaam: |
YM-700W-20555 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
700W |
Maat: |
265 mm * 81 mm * 97 mm |
Lichtgevende maat: |
205mm*55mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
Productnaam: |
YM-700W-20555 UV-uithardingssysteem |
Stroom: |
700W |
Maat: |
265 mm * 81 mm * 97 mm |
Lichtgevende maat: |
205mm*55mm |
Koelingsschema: |
T/T |
Sollicitatie: |
Druk, UV-harding |
Diodetype: |
3535 |
Golflengte: |
365/385/395/405nm |
Garantie: |
1 jaar |
YM-700W-20555Toepassing van UV-hardingsystemen
1.Hoge stralingsintensiteit Verstrekt krachtig en geconcentreerd licht.
2. energiezuinig ️ 80% minder energie verbruikt dan traditionele kwiklampen.
3. Verstelbare UV-uitgang ️ Uitgang kan worden ingesteld van 5% tot 100% indien nodig.
4. Onmiddellijk inschakelen/uitzetten met foto-elektrische detectie Geen voorverhitting vereist voor onmiddellijke bediening.
5- lage energieverbruik verbruikt slechts 20% van de energie van een standaard UV-lamp.
6.7 kwikvrij en ozonvrij
8Voordelen van een luchtgekoelde lichtbron: Geen omvangrijke koelinstallaties, minder onderhoud en betere draagbaarheid.
9Stabiel en uniform vermogen
| Artikel 1 | YM-700W-20555 UV-curing systeem |
| Kracht | 700 W |
| Kleur | UV-straling |
| Diodetype | 3535 smd |
| Grootte | 265mm*81m*97mm |
| Lichtgrootte | 200 mm*55 mm |
| Lensmateriaal | Hoogtemperatuurbestendige lens |
| Waallengte | 365/385/395/405nm |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Toepassing | Toepassen in verschillende drukindustrieën, verf en lijm. |
| Levensduur (uren) | 20000 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
![]()
OnzeUV-LED-hardingsystemenworden veel gebruikt in de glasindustrie, de decoratie-industrie, de bouwmaterialenindustrie,
meubelindustrie, enz.
Het is geschikt voor soorten merk inkjet sproeiers zoals Konika, Xaar, Ricoh, en soorten printers
Hieronder vallen flatbedprinters, roll-to-rollprinters, grootformaatprinters, inkjetprinters, digitale printers, roterende pers enz.
Veelgestelde vragen
Q1. Hoe wordt het gekoeld?
A: Luchtkoeling.
Q2: Kunnen we het product aanpassen?
A: Ja, we ondersteunen aanpassing op basis van uw specifieke behoeften.
Q3: Wat zijn uw aanvaarde betalingsvoorwaarden?
A:Buitenlandse handelsplatform betaling, T/T, PayPal, Western Union, bankoverschrijving, VISA/Mastercard, en meer.
V4: Hoe lang duurt het voordat mijn bestelling wordt verzonden?
A: 13 dagen voor voorraadartikelen; 715 werkdagen voor op maat gemaakte bestellingen.
Q5: Kan ik korting krijgen?
A: Ja, er zijn kortingen voor grotere hoeveelheden of bijzondere gevallen.
Als u andere behoeften heeft, neem dan contact met ons op om u de beste oplossing te bieden.
Umi@ymleduv.com Bedankt voor uw aandacht.